Її основні моменти співпадали з висновками попереднього слідства: А.Онопрієнку інкримінуються навмисні вбивства 52 осіб, зокрема й убивства з особливою жорстокістю, а також розбій, організація банди та бандитизм, низка інших важких злочинів; С. Рогозіну — співучасть з останнім в перших трьох епізодах серійних убивств, що державним обвинувачем кваліфіковано як дії організованої банди, і, відповідно, бандитизм, недонесення про злочини. Вказуючи на особливу небезпечність для суспільства подібних діянь, Ю. Ігнатенко зажадав для А.Онопрієнка смертної кари, для С.Рогозіна — 15 років позбавлення волі.
На запитання кореспондента «Дня» щодо застосування виключної міри покарання до А.Онопрієнка у зв'язку із членством України в Раді Європи, він відповів, що керується чинним Кримінальним кодексом України, але, зауважив далі прокурор, смертна кара як міра покарання в Україні з часом має бути скасована. Водночас, на його думку, в низці епізодів при розкритті злочинів, інкримінованих А. Онопрієнку і С. Рогозіну, дії міліції були незадовільними.
У дебатах адвокат А.Онопрієнка Руслан Мошковський просив суд пом'якшити міру покарання підзахисному, однак прямо не закликав зберегти йому життя. Адвокат С.Рогозіна Юрій Туркінов доводив, що зібраних слідством доказів достатньо тільки для звинувачення його підзахисного в недонесенні про вчинені А.Онопрієнком злочини й приховуванні їх. І в останньому слові, що прозвучало в залі суду вчора, С.Рогозін визнав себе винним тільки в цих злочинах і просив суд милостиво поставитися до нього. А.Онопрієнко від останнього слова двічі відмовився.
Суд відправився в дорадчу кімнату. Оголошення вироку орієнтовно призначено на 31 березня.