Про долю Георгія Гонгадзе немає ніяких новин, вимушені були констатувати вищі чини МВС та СБУ на прес-конференції у вівторок. І це незважаючи на те, що в широкомасштабній операції по його розшуку задіяні безпрецедентні за своїм залученням сили. Зі слів в.о. начальника управління МВС по м. Києву Юрія Черкасова, обстежено 55 тис. об’єктів: будинків, підвалів, бойлерних, дач, гаражів; розклеєні 43 тис. листівок з проханням допомогти в пошуках; розкрито 921 злочин; задіяні канали Інтерполу, ФСБ та МВС Росії. Було близько двадцяти дзвінків — і від журналістів, і від екстрасенсів — що, мовляв, Георгій може знаходитися в такому-то місті або селі. Всі вони перевірені і виявилися помилковими.
Як і раніше головною версією зникнення Гонгадзе правоохоронні органи вважають його викрадення через професійну роботу журналіста. Проте поки стовідсоткових доказів її немає. Не відкидають у МВС й іншу версію, згідно якої Георгій міг сам поїхати куди-небудь за межі України. Микола Джига аргументує її тим, що Гонгадзе в 1993 році вже «зникав» з України, брав участь в грузино-абхазькому конфлікті і навіть був поранений (замміністра МВС продемонстрував копію медичної картки Гонгадзе і сказав, що подібного типу участь у військових конфліктах громадянам України заборонена). Ще одна можлива причина зникнення Георгія, на думку замміністра, — його борги. Влітку, як виявилося, він з дружиною їздив до Туреччини, потрапив там у ДТП і в заставу залишив свій громадянський паспорт.
Розповів М. Джига і про те, що журналіста ніби-то ввечері 17 вересня бачив якийсь таксист у районі площі Льва Толстого. З ним була людина, яку зараз також шукають. І хоча пошуки зниклого журналіста поки що безрезультатні, замміністра МВС України Микола Джига запевнив, що вони будуть продовжуватися до повного розкриття цього злочину.
Юрій Черкасов після прес- конференції розповів кореспонденту «Дня», що є значні «просування» в справі про бомбу, закладену біля редакції газети «Бульвар». З його слів, визначені підозрювані і навіть затримана одна особа.