Події навколо дніпропетровського ринку «Озерка» спонукали драматичний розвиток: у ніч із п'ятниці на суботу біля кінотеатру «Салют» двома невідомими в масках був убитий 40-річний заступник голови правління ВАТ «Дніпропетровський центральний ринок» Володимир Воробйов — громадянин Росії. Кіллери підстерегли бізнесмена, коли той сідав у свій автомобіль після нічного кіносеансу. На його тілі експерти нарахували 14 кульових поранень, від яких він помер на місці. Поранення в праву ногу отримала й молода супутниця В. Воробйова. Водій, що сидів за кермом «Мерседесу», не постраждав. Почерк злочину, на думку співробітників правоохоронних органів, свідчить про ретельно сплановане замовне вбивство. Міліція, що прибула на місце загибелі бізнесмена, ввела оперативний план «Сирена», але нікого не піймала. Біля ґанку кінотеатру правоохоронці знайшли 20 стріляних гільз дев'ятого калібру і чотири сплюснені кулі.
Володимира Воробйова вважають діловим партнером іншого російського бізнесмена — Максима Курочкіна, який недавно мав необережність прибути в Україну — й відразу ж опинився в київському СІЗО. Як стверджував на прес-конференції в Дніпропетровську після невдалого штурму «Озерки», що відбувся 30 жовтня цього року, сам В. Воробйов, він викупив у М. Курочкіна 80% акцій ВАТ «Дніпропетровський центральний ринок». Це підприємство було створене Фондом держмайна України 2004 року з метою продажу «Озерки». За результатами конкурсу держпакет із 94% акцій був проданий в жовтні того ж року підприємству ТОВ «Регіоноптсервіс», яким керував М. Курочкін. Російський бізнесмен, за його словами, заплатив 50 млн. гривень.
Конкурентом М. Курочкіна виступила група «Приват», що намагалася купити акції через свої структури. Після невдачі на конкурсі свою боротьбу приватівці продовжили в судах на боці колективного підприємства «Центральний ринок», яке до продажу орендувало «Озерку». Успіху сприяв той факт, що влада в Україні після президентських виборів змінилася. На початку 2005 року продаж «Озерки» оголосили незаконним, а фактичний контроль над ринком після штурму відновило КП «ЦР».
Відтоді М. Курочкін і В. Воробйов неодноразово намагалися повернути владу на ринку за допомогою судових рішень. Останнього разу така спроба була зроблена 30 жовтня, коли на допомогу приватівським охоронцям ринку терміново прибула міліція, яка раніше вважала за краще триматися осторонь. Посадові особи в керівництві області заговорили про необхідність усім зацікавленим сторонам сісти за стіл переговорів, однак чим це закінчилося для М. Курочкіна вже відомо.
Між тим, кулі над учасниками битви за «Озерку» почали свистіти не сьогодні. Ще в березні нинішнього року в Дніпропетровську був вчинений замах на одного з приватівців, керівника фірми «Славутич-Капітал» Геннадія Корбана. Автоматник, що сидів у засідці біля його будинку, важко поранив охоронця, однак самого Г. Корбана врятувала броньована обшивка лімузина. Бізнесмен, який балотувався в облраду за списками НСНУ разом із першими керівниками області й начальником обласної міліції, оголосив, що готовий заплатити за розкриття злочину мільйон гривень. Уже невдовзі правоохоронці відрапортували про досягнутий успіх, хоч суд над зловмисниками досі не відбувся. Цікаво, що сам Г. Корбан після інциденту на «Озерці» 30 жовтня виступив із заявою про те, що серед організаторів штурму ринку були й ті, хто причетний до замаху. Біля воріт «Озерки» того дня, очевидно за збігом обставин, стояв і нині покійний В. Воробйов.
Тим часом правоохоронні органи ведуть розслідування його вбивства. Як повідомив прокурор Дніпропетровська Сергій Капустян, прокуратурою Жовтневого району міста збуджена карна справа за статтею 115, ч.2 КК України. Серед версій, які відпрацьовуються слідством, не виключається «можливий зв'язок із виконанням потерпілим його обов'язків заступника директора ринку «Озерка». Від детальніших коментарів того, що трапилося, у правоохоронних органах Дніпропетровщини поки вважають за краще стримуватися.