Зараз це єдиний метод боротьби з корупцією в нашій країні.
Однак і ухвалення кодексу відкладене на березень наступного року. Таке рішення передбачили шукачі національного доброчестя в середовищі вітчизняних держслужбовців, які зібралися вчора в Києві на симпозіум під назвою "На шляху до доброчестя".
Учасники симпозіуму, відпрацьовуючи гроші, вкладені Світовим банком у проведення заходу, говорили кожен про своє. В.Дурдинець, директор і координатор, озвучував статистичні дані. Найцікавіша цитата з доповіді - про те, що у країні "визнано, що 11 тисяч державних службовців відповідають своїм посадам... тільки за певних умов". В. о. Генпрокурора Олег Литвак довго роздумував про "солодке" слово "свобода", яке обернулося вседозволеністю, анархією і псевдопатріотизмом, завершивши свій спіч переліком назв "псевдофірмочок", котрі накололи бюджет на ...дцять гривень.
Президент України такі високі збори проігнорував, побажавши його учасникам самотужки домагатися успіхів на цілинному полі боротьби з корупцією.
А депутат Григорій Омельченко, який здобув в обивательських колах славу викривача корупціонерів, нишком зазначив, що все це схоже на "спогади на тему 1994 року".
Уже до обіду зал помітно порідів. І вже ніякої надії не залишилося на те, що посадові особи, тим більше високі, після прийому відвідають перегляд фільму з інтригуючою назвою "Люди над усе"...