Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Українець виграв «срібло» на Кубку світу з дзюдо

15 червня, 2011 - 00:00
ФОТО З САЙТА JUDOINFO.KIEV.COM.UA

Харківський дзюдоїст Артем Василенко (81 кг) виграв срібну медаль на Кубку світу в Бухаресті — єдину для нашої команди,— повідомляє sport.glavred.info.

Українець блискуче провів турнір, на шляху до фіналу здобувши п’ять чистих перемог.

У вирішальному ж поєдинку за золото Артему не вистачило сил, аби домогтися переваги над 20-річним грузинським борцем, переможцем Кубка світу в Грузії-2011 і торішнім чемпіоном світу серед юніорів Автанділом Цірікішвілі.

Срібло з румунського турніру стало третьою винагородою в активі 21-річного Василенка в нинішньому сезоні — у квітні харків’янин ставав чемпіоном Європи у складі збірної України на командній першості в Стамбулі, а в травні завоював бронзову винагороду на Гран-прі Баку.

Виграли турнір в медальному заліку грузини (3-1-0-1-1).