Фестиваль під Дніпропетровськом проходить другий рік поспіль і за задумом його засновників він повинен стати «українським Вудстоком». Кількість і склад його учасників свідчить про те, що реалізація ідеї поступово просувається в потрібному напрямку. Цьому, не в останню чергу, сприяє особистий «патронат» колишнього глави облдержадміністрації, а нині віце-прем’єра України Олександра Вілкула. Цього року «хедлайнерами» фестивалю стали групи «Scorpions», «Hurts», «Guano Apes», Бі-2, «Мумій Троль», «Воплі Відоплясова», «Ленінград» та інші. За три дні на сцені виступило 120 виконавців — світові та вітчизняні «зірки». «Це кращий музичний фестиваль просто неба, який наповнено справжнім українським колоритом», — сказав віце-прем’єр і голова оргкомітету фестивалю О.Вілкул. Сам він очолив святкову колону байкерів, які прибули до Дніпропетровська з 8 країн і 10 регіонів України. Колона, яка складається з 1,5 тис. учасників стартувала з Фестивального причалу. Байкери проїхали вулицями Дніпропетровська до заміського парку «Новоселиця», де й проходив фестиваль, створивши величезні затори на дорогах мільйонного мегаполісу. Дорогою вони заїхали до Свято-Троїцького собору і приклалися до мощів святого князя Володимира.
Як би там не було, сам фестиваль «The Best City.UA» вразив уяву гостей. Його організатори запропонували не лише якісну музику на чотирьох концертних майданчиках, але й широку культурну програму, наприклад, реконструкцію козацької битви під Хотином, а також майстер-класи з Петриківського розпису. На ігрових майданчиках фестивалю проходили змагання і конкурси, і можна було безкоштовно випробувати свої сили в скелелазінні.
Подробицями фінансової «кухні» «TheBestCity.UA» організатори та спонсори фестивалю не ділилися. Щоправда, призналися, що на окупність і не сподівалися. Хоча квитки на три дні коштували до 1000 гривень — як то кажуть, в основному для іноземців. При цьому багатьом запрошення дісталися «дешево», а то й узагалі безкоштовно. Головним мінусом, за відгуками гостей, було фестивальне харчування, ціни на яке «зашкалювали». Втім, сама обстановка на «TheBestCity.UA» цього року стала демократичнішою — зникло розділення на фан-зону та VIP-зону і доступ був можливий практично на всій території. При цьому охорону фестивалю забезпечувало близько 500 працівників правоохоронних органів і приватних охоронних структур. Актори, що прибули на рок-фестиваль, більш за все дивувалися з кількості преси. На «TheBestCity.UA» цього разу акредитувалося понад тисячу журналістів.