При виконанні судового рішення про примусове виселення двох фірм — Міжнародного гуманітарного університету (Одеса) та «Віват, Феміда» — з орендованого ними приміщення в центрі Києва були знайдені документи Центральної виборчої комісії періоду президентських виборів 2004 року. Як передає агентство Інтерфакс-Україна, на першому поверсі офісу, який орендує Міжнародний гуманітарний університет, просто на столах лежать бланки протоколів територіальної виборчої комісії без підписів але з уже проставленими печатями, факсиміле тогочасного голови Центрвиборчкому Сергія Ківалова, пачки посвідчень спостерігачів. Багато різних документів містяться в залізному ящику стола. Як повідомляє «5 канал», в одному з приміщень правоохоронні органи також знайшли комп’ютерний сервер, «який міг бути тим самим «транзитним сервером», що його використали для «фільтрації» результатів виборів президента 2004 року».
Як стверджує генеральний директор державного підприємства «Хрещатик» Ростислав Мошинський, працівники підприємства вранці в п’ятницю пришли виконувати рішення Вищого господарського суду Києва про примусове виселення орендарів, і знайшли ці документи. Після цього вони запросили співробітників Служби безпеки України, які оглянули приміщення та документи. За словами представника СБУ, найближчим часом за цим фактом здійснюватимуть процесуальні дії — можливо, це буде вилучення і прикладання цих документів до раніше порушеної Генеральною прокуратурою кримінальної справи про фальсифікацію президентських виборів.
Зі слів Р. Мошинського, він особисто бачив екс-голову ЦВК С. Кiвалова, який входив до цього приміщення. Зокрема, сказав він, внутрішній телефон дає підстави стверджувати, що кабінет, розташований на 3-му поверсі офісу, займав саме С. Ківалов. Кабінет обставлений шкіряними меблями представницького класу, дорогими вишуканими аксесуарами, іконами.
Говорячи про суть судового рішення, прийнятого 29 червня 2005 року, гендиректор «Хрещатику» зазначив, що договір оренди суд визнав недійсним, а орендарі підлягали виселенню унаслідок невідповідності ціни, яку платили за договором про оренду, реальній її вартості. Ця ціна, за словами гендиректора, була в сто разів менша, ніж реальна. Р. Мошинський зазначив, що цей договір оренди було укладено колишнім керівництвом підприємства «Хрещатик», а він як новопризначений директор має намір провести відкритий аукціон на оренду цього приміщення за участю Фонду держмайна. Разом із тим, як стверджують представники Міжнародного гуманітарного університету, судового рішення їм не показали, їх також не повідомили про необхідність виселення. За їхніми словами, співробітники університету подали скаргу до Верховного Суду України.
Крім того, адвокат Міжнародного гуманітарного університету Марія Островська категорично відкидає припущення, що транзитний сервер, за допомогою якого було фальсифіковано результати виборів, розташовувався в приміщенні на вулиці Хрещатик, 24а. В інтерв’ю Інтерфакс-Україна адвокат заявила, що інформаційний центр МГУ вселився в це приміщення у січні 2005 року. М. Островська також заперечує, що в приміщенні були бланки протоколів територіальних комісій і факсиміле С. Ківалова. «Після того, як приміщення було без нас опечатане, там можуть знайти все, що завгодно», — заявила вона. За словами адвоката, С. Ківалов має «лише непрямий стосунок» до інформцентру МГУ, оскільки засновником університету є Одеська національна юридична академія. Як відомо, С. Ківалов — ректор цієї академії.