Вони представлять публіці виставу-візитівку «Шантрапа» (однойменну п’єсу Панаса Саксаганського поставила ще 1993 року Ірина Кліщевська, і з того часу дістати квитки доволі складно, бо всі вистави відбуваються з аншлагами). Публіка немов опиняється за лаштунками театру, де вирують пристрасті. Головні герої — провінційна трупа, і щоб вижити, їм доводиться розв’язувати не тільки глобальні проблеми (як знайти спонсора), а й боротися за своє місце на сцені — коли підлабузництво і заздрощі, сміх і сльози йдуть пліч-о-пліч... Актори готові абсолютно на все: «Наталку-Полтавку» без Наталки зіграти чи з трагедії комедію зробити. Ці «майстри» — справжня «шантрапа» доводять публіку до гомеричного сміху: «Я ото пел у церковному хорі, а тепер решив ото стати артистом...». Автор назвав п’єсу «жартом на одну дію», а актори «Колеса» дали нове дихання цій український класиці. Дивишся і здається, що Панас Карпович написав свою п’єсу не 1914 року, а сьогодні — настільки вона актуальна. Нагадаємо, свого часу в «Шантрапі» грала легендарна Марія Заньковецька разом із трупою Саксаганського. Відтак на довгий час радянську цензори викреслили п’єсу з репертуарів театрів. А завдяки художньому керівникові «Колеса» Ірині Кліщевській, художнику Світлані Заїкіній та акторській команді «Шантрапа» повернулася до глядачів. У виставі зайнята майже вся трупа театру «Колесо».
До речі, «Шантрапа» з успіхом ішла на багатьох міжнародних театральних форумах: отримала гран-прі на «Слов’янських зустрічах» (Україна), відзначена дипломами «Театр без кордонів» (Росія), «Класика сьогодні» (Україна), «Чорне море» (Туреччина). Ця постановка також брала участь у спільному міжнародному театральному проектові України й США.
А найближчою прем’єрою «Колеса» знову стане українська класика. Виставу «Отак загинув Гуска» репетирує І. Кліщевська. Цю п’єсу Миколи Куліша довгі роки вважали втраченою. Текст уперше було опубліковано 1960 року, а сценічне життя комедії дав театр-студія Мар’яна Крушельницького 1962 року. 1963 року п’єсу зіграли у Львові в Театрі ім. М. Заньковецької, та після кількох показів виставу заборонили. 1970 року п’єсу ставлять в Одеському театрі ім. Жовтневої революції, а потім лише в червні 2008 року студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого презентували «Отак загинув Гуска» як свою дипломну роботу, у березні 2009 року її представили в Центрі Леся Курбаса. І от вже «Колесо» по-своєму прочитає гротескно-сатиричну комедію: це історія, події якої відбуваються в Україні 1918 — 1919 рр., коли в сім’ю Гусок вдирається ворожа сила, що перевертає життя героїв...
P.S. У листопаді колектив «Колеса» запросили на гастролі до Ізраїлю, де театр покаже виставу «Примадонни».