Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко /

8 серпня, 2012 - 00:00

Україна намолотила майже 24,7 мільйона тонн зерна

Україна намолотила 24,66 мільйона тонн зерна, що на 20,6% менше, ніж на аналогічну дату 2011 року, повідомило Міністерство аграрної політики і продовольства. Згідно з повідомленням, ранні зернові і зернобобові культури обмолочені на 9,66 мільйона га, або на 99% планованих площ. Середня врожайність цих культур по Україні становить 25,5 ц/га, тоді як 2011 року — 30,2 ц/га. Найвища вона в Київській (42 ц/га), Хмельницькій (41,7 ц/га), Черкаській (41,2 ц/га) і Вінницькій (37,4 ц/га) областях.

Завод розпочне продаж вагонів нового типу

Велике вагонобудівне підприємство України, Стахановський вагонобудівний завод (СВЗ, Луганська обл.), що входить до складу ФПГ «Фінанси і кредит», у третьому кварталі 2012 року розпочне реалізацію нових моделей вагонів: хоперів для сипких вантажів для перевезення зерна і зернових культур, а також вагонів для мінеральних добрив із внутрішнім захисним покриттям. Як повідомляється в прес-релізі СВЗ, наприкінці липня СВЗ отримав на ці моделі вагонів-хоперів сертифікат відповідності Регістра сертифікації на Федеральному залізничному транспорті Росії (РС ФЗТ). При цьому вагони-зерновози СВЗ раніше не випускав. Нині на підприємстві розпочали виробництво пілотної партії зерновозів. Нові моделі вагона-хопера призначені для перевезення сипких вантажів з питомою вагою 0,7—0,75 г/куб. см, що потребують захисту від атмосферних опадів.

Мінфін оголосив тендер на розробку інформаційної системи фінансового менеджменту

Міністерство фінансів оголосило тендер на розробку і впровадження інтегрованої інформаційної системи фінансового менеджменту (ІСФМ). Як повідомляється в оголошенні на сайті міністерства, система має бути побудована шляхом з’єднання комерційних серійних пакетів програмного забезпечення з модулями, розробленими на замовлення, для забезпечення повного набору функціональних можливостей для здійснення управління держфінансами. Система також має включати впровадження обміну інформацією між Мінфіном, Держскарбницею і Держфінінспекцією. Передбачається, що кількість внутрішніх спецкористувачів із можливістю одночасного онлайн-доступу буде приблизно 17,5 тисячі осіб. Торги проводитимуться за процедурою «Міжнародні конкурентні торги». До торгів будуть допущені учасники, річний дохід яких за останні три роки був не нижчий ніж 60 мільйонів дол. Окрім того, учасники повинні мати не менш як два реалізованих таких проекти, і як мінімум один з них мав бути розроблений не менш ніж на 5 тисяч користувачів. Учасник торгів також повинен мати міжнародний сертифікат якості ISO 9001:2001. Пропозиції прийматимуться до 14:30 24 вересня.

Уряд передав акції чотирьох ТЕЦ для приватизації

Кабінет міністрів України вирішив передати Фондові держмайна (ФДМ) України пакети акцій чотирьох теплоелектроцентралей (ТЕЦ) для їх подальшої приватизації. Відповідне рішення закріплене постановою Кабміну №173 від 6 серпня 2012 року. Згідно з документом, НАК «Нафтогаз України» має передати фондові пакети акцій Дніпродзержинської, Херсонської, Одеської ТЕЦ, а також Харківської ТЕЦ-5 у місячний термін. Як повідомлялося, наприкінці квітня 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав закон, яким зняв заборону на приватизацію 13 великих ТЕЦ для реалізації програми їх технічного переоснащення і залучення недержавних інвестицій шляхом передачі їх в оренду або концесію.

Газета: 
Рубрика: