Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

31 серпня, 2004 - 00:00

Рекламних бігбордів поменшало

Три десятки самовільно встановлених рекламних бігбордів демонтовано в Луцьку. Вдатися до такого суворого заходу місцеву владу змусило те, що 80% об’єктів зовнішньої реклами встановлено без жодного дозволу. Для наведення порядку й створено нещодавно комунальне підприємство «Луцькреклама». Його директор Юлія Кухарчук визнає, що донині зовнішня реклама в Луцьку була майже безконтрольною, тож деякі бігборди не лише псували вигляд міста, а й через свою зношеність ставали небезпечними для перехожих. Перед тим, як демонтувати «ліві» бігборди, їхніх власників попередили й письмово, й усно. Реакції — нуль! Тепер за демонтаж їм доведеться платити. Надалі ж отримати дозвіл у міськраді на встановлення зовнішньої реклами можна буде безкоштовно, проте за топографічні зйомки, комп’ютерний макет і оформлення паперів доведеться платити. Ці гроші поповнять бюджет міста, повідомляє Наталія МАЛІМОН, Луцьк.

Зростає попит на будівельні суміші

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» в четвер запустила в експлуатацію другий завод із виробництва сухих будівельних сумішей, що знаходиться в Балаклеї (Харківська область). Потужність підприємства становить 150 тис. тонн готової продукції на рік. Як повідомив генеральний директор заводу Володимир Соха, в 2005 році планується вивести підприємство на 80% проектної потужності, а в 2006 році — на повну потужність. З урахуванням введення другого підприємства загальна потужність виробництва концерну «Хенкель» в Україні становитиме 270 тис. тонн продукції на рік. В асортименті продукції заводу — близько 150 найменувань. Близько 10% продукції експортуватиметься в південні регіони Росії — Краснодарський край і Ростовську область, а решта продукції — в Україну.

Зміна керівництва в НАК «Надра України»

Леоніда Посохова призначено головою правління НАК «Надра України», а Петра Демченка, який обіймав цю посаду, звільнено за невиконання умов контракту. Це визначено постановами Кабінету Міністрів від 25 серпня. Кабмін також призначив Павла Большакова заступником голови правління НАК «Надра України». Л. Посохов до нинішнього призначення працював у НАК «Надра України» заступником начальника управління геології нафти та газу. П. Демченко очолював «Надра України» з липня 2003 року. НАК «Надра України» створено згідно з указом Президента від 14 червня 2000 року для підвищення ефективності керування підприємствами галузі геології та розвідки надр. 100% акцій компанії закріплено в держвласності.

Вибір білоруських залізничників

Харківський акумуляторний завод «Владар» став переможцем міжнародного тендера на постачання в 2004—2005 роках тепловозних акумуляторних батарей 32ТН-450-У2 і 48ТН-450-У2 для Білоруської залізниці, в якому брали участь 5 підприємств. Ці акумуляторні батареї належать до серії спеціальних батарей, що випускаються підприємством для потреб залізничного транспорту. Зараз 90% рухомого складу «Укрзалізниці» оснащені акумуляторами марки «Владар». Тепловозні батареї, як і вся продукція підприємства, сертифіковані в міжнародних системах якості ISO 9001:2001, IDT, а також у системах УкрСепро і Росстандарт. Тепловозні акумуляторні батареї від «Владар» експортуються для експлуатації на залізничних підприємствах Росії, країн Балтії, Казахстану.

Крок до реконструкції тунелю

Сьогодні відбудеться підписання угоди про виділення Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) державній адміністрації залізничного транспорту «Укрзалізниця» кредиту в розмірі $120 млн. Залучені кошти «Укрзалізниця» планує спрямувати, зокрема, на закупівлю рухомого складу, а також на реалізацію проекту реконструкції Бескидського залізничного тунелю (Закарпаття), що входить до 5-го пан’європейського транспортного коридору. Загальна вартість цього проекту становить $289 млн. ЄБРР уже кредитував «Укрзалізницю» в 1999 році на EUR 51,99 млн.

Корпоративний бізнес розвивається

Володимир Шаров призначений керівником представництва міжнародної корпорації Intel в Україні. Разом із Юлею Клебановою, яка працює в московському офісі, він також здійснюватиме колегіальне управління розвитком корпоративного бізнесу Intel на всій території СНД на посаді регіонального директора у цьому напрямі. 32-річний В. Шаров має 11-літній досвід роботи в IT-бізнесі на українському ринку. З травня 2002 року він працював у корпорації на посаді директора з питань розвитку корпоративних проектів в Україні, займаючись діяльністю в банківській сфері та державному секторі.

Газета: 
Рубрика: