Глава «Укрнафти» зустрівся з Президентом України
Надходжень до державного бюджету від ВАТ «Укрнафта» за перше півріччя 2004 року було на 190 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це голова правління компанії Ігор Палиця повідомив Президенту України Леоніду Кучмі у ході вчорашньої зустрічі. І. Палиця також відзначив, що у порівнянні з тим же періодом 2003 року компанія збільшила на 7% обсяги видобутку нафти і газу. За його словами, заробітна плата на підприємствах «Укрнафти» складає у середньому більше 1300 грн., а з 1 серпня поточного року планується її підвищення на 15%.
Страхуватися краще колективно
ЗАТ «Страхова компанія «Гарант-ЛАЙФ» (Київ) підписала договір довгострокового страхування життя з ЗАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ). У рамках договору застраховано 209 чоловік адміністративно-управлінського складу підприємства. До кінця року сторони планують підписати аналогічний договір страхування з усіма працівниками ЗАЗу. У компанії вважають, що цей договір покликаний стабілізувати кадровий склад підприємства, дозволить вирішити питання соціального забезпечення персоналу, а також послужить джерелом довгострокового фінансування програм розвитку підприємства.
«Маргаринового» достатку не уникнути
Запорізький олієжировий комбінат планує поточного року збільшити виробництво маргаринової продукції більш ніж удвічі в порівнянні з 2003-м роком — до 100 тис. тонн. Підприємство розраховує домогтися цього за рахунок введення в дію нового цеху, де вироблятиметься маргарин для промислової переробки й для населення, у тому числі м’який маргарин під торговельною маркою «Оллі легке масло». 2003 року комбінат збільшив виробництво маргаринової продукції на 20% порівняно з 2002-м роком — до 44,5 тис. тонн. Загалом же виробництво маргаринової продукції в Україні минулого року становило 235,9 тис. тонн, що на 16,2% більше в порівнянні з 2002 роком.
Громадський форум пройде у Кишиневі
12 — 13 липня у Кишиневі відбудеться Форум з оцінки проектів неурядових організацій України, Білорусі та Молдови. Це завершальний захід у рамках проекту Світового банку «День інноваційних ідей», що відбувся у травні минулого року в Мінську. Метою конкурсу було виявити в трьох країнах цікаві ідеї щодо підтримки місцевих ініціатив. Найкращі інноваційні проекти громадських організацій отримали гранти. Було підтримано 22 кращих проекти із 45 пропозицій, що вийшли у фінал. Розмір грантів становив від $8000 до $40000. Цьогорічний форум має на меті обмін практичним досвідом між організаціями з Білорусі, України та Молдови, які втілювали проекти, підтримані в рамках конкурсу. Форум також буде сприяти продовженню діалогу серед громадських організацій трьох країн. У кишиневському форумі візьмуть участь 45 представників з Білорусі, Молдови та України.