«Київміськбуд» залишається в комунальній власності
80% акцій АТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» залишається в комунальній власності, повідомив вчора перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Олександр Попов на прес-конференції після завершення позачергових зборів акціонерів холдингу. «У липні 2009 року управління комунальної власності міста уклало договір про продаж 80% акцій «Київміськбуду». Процес купівлі-продажу не було завершено, і акції залишилися у власності громади Києва», — сказав він. Попов також додав, що в липні 2010 року мала місце спроба відібрати акції холдингу у міста, проте завдяки діям КМДА і правоохоронним органам її удалося присікти. Перший заступник голови КМДА також додав, що завдяки вчорашнім новим призначенням голови правління, наглядової ради, ревізійної комісії, членів наглради і ревкомісії, обранню нового реєстродержателя акцій холдингу Київ відновив свій контроль над «Київміськбудом». Нагадаємо, вчора акціонери АТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» на позачергових зборах, які ініціювала Київрада, змінили склад наглядової ради і правління холдингу. Новим головою наглради призначено Єгора Русіна. В той же час альтернативні збори акціонерів холдингу, як повідомила його прес-служба, проходили просто неба біля будівлі по просп. Перемоги, 35 у столиці через блокування входу в неї. У прес-релізі стверджується, що головою правління було обрано Василя Можара.
Українсько-російське авіаційне СП буде створено в жовтні
Договір про створення українсько-російського авіапромислового підприємства має бути підписаний 24 жовтня. Про це повідомив міністр промислової політики України Дмитро Колесников протягом відкриття Міжнародного авіасалону «Авіасвіт — ХХІ» у Київській області. Як повідомляє прес-служба міністерства, Дмитро Колесников відзначив, що пайова участь у СП буде паритетною: «50 на 50, половина української частки, половина російської. Підприємство займатиметься продажем літаків марки «Антонов», виводом їх на зовнішній ринок, питаннями розробки нових технологічних рішень і продуктів». Міністр також підкреслив, що в результаті створення підприємства українська авіапромисловість не зазнає збитків: «Жодні матеріальні активи сьогодні СП не передаються й ноу-хау держава також не втратить. Конструкторська документація залишиться у власності України». За словами міністра, він не бачить обставин, які могли б перешкодити підписанню договору, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».
Модернізація залізничного напрямку Сімферополь — Севастополь завершується
Модернізація напрямку Сімферополь — Севастополь буде закінчена в жовтні цього року. Як повідомляє прес-служба «Придніпровської залізниці», про це заявив головний інженер — перший заступник начальника Придніпровської залізниці — Олександр Завгородній під час чергового робочого засідання дорожнього штабу з координації дій причетних служб, яке відбулося 29 вересня на вокзалі Сімферополь. За словами Завгороднього, на сьогодні вже капітально відремонтовано сім пасажирських платформ на перегонах та сім — на станціях, ще п’ять знаходяться в процесі відбудови. Приведена в належний санітарний та естетичний стан смуги відведення протяжністю 63,6 км. Відремонтовано 5,44 км колії середнім ремонтом, 9,6 км — капітально-оздоровчим ремонтом, 36,15 км — поточним ремонтом комплексом колійних машин. Повністю виконано ремонт у двох робочих приміщеннях колійників, ще в п’яти ведуться роботи. Нагадаємо, роботи з модернізації залізничної інфраструктури на напрямку Сімферополь — Севастополь на Придніпровській залізниці ведуться з червня 2010 року з метою прискорення руху поїздів, збільшення пропускної здатності дільниці та підвищення комфорту пасажирів. Кінцевий термін завершення всього комплексу робіт — 21 жовтня 2010 року, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».