Microsoft оголосив про всесвітній запуск набору продуктів 2010 року
Корпорація Microsoft оголосила про доступність для бізнес-замовників в усьому світі продуктів Microsoft Office 2010 та Microsoft SharePoint 2010, а також Microsoft Visio 2010 та Microsoft Project 2010. Як повідомляється в прес-релізі корпорації, понад 90 мільйонів замовників відтепер можуть розгорнути в себе набір продуктів 2010 року. «Office 2010 та SharePoint 2010 визначають майбутнє продуктивності, — цитується в прес-релізі президент Microsoft Business Division Стівен Елоп. — З набором продуктів-2010 організації зможуть заощаджувати, впроваджувати інновації й зростати завдяки перевагам, які співробітники одержать від роботи із ПК, телефоном і браузером». Дослідження «Сукупний економічний ефект від впровадження інтегрованої платформи офісної продуктивності Microsoft», завершене Forrester Consulting у травні 2010, оцінює економічний вплив впровадження нової хвилі продуктів Office, SharePoint, Exchange та Office Communications Server 2007 R2. За даними дослідження, середній показник повернення інвестицій (ROI) складе 301%, а період окупності — 7,4 місяця з моменту розгортання нової платформи. За даними Forrester Consulting, економія коштів протягом трьох років у середньому складе 13 мільйонів дол., а економія часу — більше двох робочих тижнів на рік. Від середи лінія продуктів Office 2010 доступна 14 мовами, включаючи російську. Office 2010 українською мовою буде доступний за 70 днів, повідомляє Олексій САВИЦЬКИЙ, «День».
Українська авіація поглибить співпрацю з європейською
У Мінтрансзв’язку пройшли зустрічі фахівців Державіаадміністрації та експертів дослідницької програми організації повітряного руху в єдиному європейському повітряному просторі (спільне підприємство «SESAR Joint Undertaking» — the Single European Sky ATM Research Programme). Як повідомляється в прес-релізі Міністерства транспорту та зв’язку, співпраця України з SESAR Joint Undertaking дозволить нашій державі бути в курсі усіх новацій, які плануються в галузі цивільної авіації Євросоюзу. За умови участі українських авіапідприємств у цій програмі за одним із напрямків, які вона охоплює, їх діяльність буде частково оплачуватися SESAR Joint Undertaking. Згідно з прес-релізом, за умови активності та ініціативи вітчизняних авіапідприємств приєднатися до проектів запропонованих програмою SESAR Joint Undertaking, які стосуються практично усіх аспектів діяльності авіаційної галузі, Україна може значно поглибити взаємодію з Європейською організацією безпеки аеронавігації (Євроконтроль) у рамках проекту SES (Single European Sky — Єдине європейське небо), повідомляє Тетяна МАМАЛИГА.
Європарламент схвалив виділення Україні 500 мільйонів євро
Європейський парламент у вівторок схвалив виділення Україні 500 мільйонів євро як допомоги під час фінансово-економічної кризи. У зв’язку з цим президент Європарламенту Єжи Бузек виступив із заявою, в якій вітав таку ухвалу. Назвавши Україну «близьким стратегічним партнером Європейського Союзу», він відзначив, що дана допомога надається в той час, коли «ЄС допомагає мобілізувати фінансову допомогу для підтримки реформ українського енергетичного сектора, включаючи підготовку збалансованої ухвали щодо середньострокового газового транзиту і зобов’язанням за газовими платежами». «Проте, макрофінансова допомога ЄС може внести свій вклад до економічної стабілізації, якщо головні політичні сили в Україні гарантують політичну стабільність і встановлять широкий консенсус щодо ретельної імплементації необхідних структурних реформ», — заявив Бузек.
«Пивний десант» у Білорусі
Одне з найбільших пивоварних підприємств України — ЗАТ «Оболонь» (Київ) — підписало ліцензійний договір з ВАТ «Брестське пиво» (Білорусь) про виробництво і продаж в Білорусі пива під торговельною маркою «Десант». «На потужностях білоруських пивоварів випускатимуться сорти «Десант Світле» і «Десант Міцне», — говориться в прес-релізі компанії «Оболонь». Оболонці сподіваються, що ліцензійний розлив пива «Десант» стане першим кроком в довгостроковому партнерстві з білоруським підприємством. На потужностях «Брестського пива» перша партія «Десанту» в ПЕТ пляшках по 1,5 л випущена загальним обсягом 19 тисяч декалітрів і вже поступила в продаж. Брестське підприємство планує виробляти близько 20 тисяч декалітрів ліцензійного пива щомісячно.
«Запоріжсталь» може купити Ахметов
Найбільша холдингова компанія України СКМ перебуває в процесі вивчення доцільності купівлі металургійного комбінату ВАТ «Запоріжсталь», проте остаточне рішення ще не прийняте, повідомив власник холдингу Рінат Ахметов. «Запоріжсталь» — дуже цікаве підприємство. Але в результаті, щоб визначитися — нам вигідно купувати чи ні, — ми маємо вивчити можливості», — сказав він журналістам в Києві у вівторок. «Ми вивчаємо. Ми — відкрита компанія і відразу проінформуємо, якщо ми придбаємо», — додав Ахметов. За його словами, так само продавці мають вивчити всі можливості.
Російський «Сбербанк» може профінансувати добудову Хмельницької АЕС
«Сбербанк» (РФ) спільно з компанією «Росатом» розглядає проект добудови енергоблоків на Хмельницькій АЕС, повідомив глава правління банку Герман Греф журналістів в Києві у вівторок. «Останні декілька місяців ми спільно працюємо над цим проектом, і є надія, що найближчим часом нам удасться його структурувати», — сказав він. «І спільно з «Росатомом» і нашими українськими партнерами ми зможемо розпочати його реалізацію», — додав глава «Сбербанка». За його словами, остаточну суму проекту доки складно назвати. «Сума дуже значна, але ми не маленький банк і значну долю можемо взяти на себе», — зазначив Греф. Серед варіантів він також допустив формування консорціуму для фінансування проекту.