Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

17 лютого, 2010 - 00:00

До Севастополя зайшла одна з найбільших у світі готельна мережа

Готель «Севастополь», що в центрі Севастополя, став першим в Україні членом великої міжнародної готельної мережі Best Western International, зазначається в повідомленні BestWestern у четвер. Згідно з ним, мережа розраховує залучати до цього 106-кімнатного готелю класом «три зірки», зведеного 1952 року в стилі класицистичної архітектури, іноземних туристів і бізнесменів. За даними самого готелю, він стане першим мережевим у Севастополі й найближчим часом приведе дизайн свого веб-сайту у відповідність до вимог мережі. Готель має також два конференц-зали (на 50 і 200 місць), а 2010 року планується відкриття спа-центру. Мережа BestWesternInternational зі штаб-квартирою у Феніксі (США) створена 1946 року й наразі забезпечує маркетинг, резервування й операційну підтримку більш як чотирьом тисячам готелям з незалежними власниками у 80 країнах, будучи за цими показниками однією з найбільших у світі.

Фіни хочуть розробляти екскурсійні маршрути Волинню

Національний герой Фінляндії — маршал Карл Густав Еміль Маннергейм — брав участь на території сучасної Волині під час Першої світової війни. А тому одна з фінляндських фірм — «Kaleva» — нині висловила зацікавленість у розробці туристичних маршрутів на Волині. Про це Волинську обласну держадміністрацію повідомили в Торгово-економічній місії Посольства України у Фінляндській Республіці. Заступник начальника обласного управління культури і туризму Василь Ворон повідомив, що фінському туроператору на його прохання надіслано карту області. У спогадах маршала Маннергейма згадується, зокрема, волинське містечко Торчин, де нині діє чудовий народний історичний музей, а його директор Григорій Гуртовий добре знає перебіг подій того часу на Волині й має в експозиції фото Маннергейма, президента Фінляндії у 1944 — 1946 роках, повідомляє Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк.

«Нафтохімік Прикарпаття» зупинився на реконструкцію до 2012 року

Нафтопереробний завод «Нафтохімік Прикарпаття» (Надвірна, Івано-Франківська область) призупинив свою діяльність до 2012 року у зв’язку з проведенням реконструкції. Про це повідомив голова правління компанії Олександр Шиляєв. За повідомленням, на реконструкцію виділено близько одного мільярда доларів. «Освоїли вже близько 150 мільйонів доларів», — сказав він. При цьому Шиляєв не уточнив, звідки саме виділені кошти. Реконструкція підприємства, зі слів Шиляєва, необхідна для випуску продукції, що відповідала б європейським стандартам вмісту сірки. Голова правління компанії також висловив думку, що Україні потрібний аверсний режим роботи трубопроводу Одеса — Броди для забезпечення західноукраїнських НПЗ сировиною. «Випуск дизпалива з сіркою 0,2% можливий лише з української або каспійської нафти», — сказав Шиляєв. Реконструкцію «Нафтохімік Прикарпаття» планує завершити до 2012 року.

Одеський морпорт поповнився новеньким буксиром

Компанія Damen Shipyard Group (Нідерланди) побудувала і поставила другий буксир Одеському морському торговельному порту. Про це сказано в повідомленні лізингової компанії «Теком-Лізинг» (Одеса), що є фінансовим партнером Damen Shipyard Group. Офіційна зустріч буксира відбулася 12 лютого в Одеському морпорту. Буксир призначений для проведення в порту буксирно-кантувальних операцій з великотоннажними судами. Потужність буксира 4 020 кінських сил, довжина — 23,73 м, ширина — 10,43 м. Вартість судна становить 5,7 мільйона євро (без врахування митних і лізингових платежів), його розрахункова окупність становить 5 років. Очікуваний прибуток від кожного буксира становить 8,5 мільйона гривень на рік. Будівництво судна виконала суднобудівна компанія Damen Chenje (Китай), що входить до складу Damen Shipyard Group. За даними Одеського морпорту, його буксирний флот тепер нараховує 16 суден (із урахуванням буксира, що надійшов). Перший буксир було поставлено морпорту в листопаді 2009 року.

Газета: 
Рубрика: