Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

12 вересня, 2009 - 00:00

Постраждалим при пожежі на ЗАЗі готові надати допомогу колеги по автопрому

Працівники одного з найбільших суб’єктів авторинку України — корпорації «Богдан», готові надати необхідну допомогу постраждалим під час пожежі на Запорізькому автомобілебудівному заводі (ЗАЗ), повідомив прес-секретар корпорації Сергій Красуля. «У разі необхідності наші працівники можуть стати донорами крові або надати іншу посильну допомогу колегам по автопрому», — сказав Красуля. Нагадаємо, що внаслідок пожежі, що сталася в четвер уранці на ЗАЗі, постраждали чотири особи, в однієї з них сильні опіки. Попередньою причиною пожежі в корпорації «УкрАВТО», до структури якої входить автозавод, називають недотримання техніки безпеки працівником складу лакофарбових і хімічних матеріалів, на якому й сталася пожежа. На виробничий процес інцидент не вплине, оскільки пожежа сталася у відокремленому складському приміщенні.

Сертифіковано першу українську систему для інтернет-трейдингу

Перша українська система для інтернет-трейдингу «А», розроблена інвесткомпанією «Альтана Капітал», успішно пройшла сертифікацію на «Українській біржі» (обидві — Київ), як зазначено в четверговому прес-релізі інвесткомпанії. «Основною перевагою системи є можливість взаємодії клієнтів і компанії на всіх стадіях процесу торгівлі цінними паперами за допомогою електронного цифрового підпису, що відповідає українським держстандартам. Ця функціональна особливість власного програмного забезпечення компанії гарантує високий юридичний захист клієнтам», — наголосив генеральний директор «Альтана Капітал» Анатолій Амелін, слова якого наведені в прес-релізі. Доступ до системи буде наданий на безкоштовній основі.

На Закарпатті завершено будівництво зварювального цеху для виробництва автомобілів

Виробник автомобілів марок Volkswagen Group в Україні — ЗАТ «Єврокар» (Соломонове Закарпатської обл.), завершило спорудження будівлі зварювального виробництва заводу в рамках реалізації інвестиційної програми створення повномасштабного виробництва автомобілів. Як повідомила прес-служба «Єврокару» в четвер, на сьогодні споруджено промислову будівлю, завершено проектування обладнання та здійснено часткову його поставку, повністю готовий до експлуатації вимірювальний центр. Паралельно проводяться роботи зі створення фарбувального виробництва: зведено промислову будівлю, триває підготовка до монтажу обладнання, до кінця вересня буде здійснено налагодження транспортних систем. Обладнання постачають три європейські компанії: Eisenmann Anlagenbau GmbH & Co KG (Німеччина), Chropynska strojirna a.s. (Чехія), Transsytem, (Польща). Згідно з повідомленням прес-служби, запуск зварювального та фарбувального виробництв дозволить ЗАТ «Єврокар» вийти на повномасштабне промислове складання автомобілів відповідно до європейських стандартів, що використовуються на заводах Volkswagen Group. Виробнича потужність становитиме 100 тисяч автомобілів на рік.

У тендері аеропорту «Жуляни» беруть участь дев’ять компаній

Заявки на участь у тендері на розробку проекту реконструкції діючого та будівництво нового пасажирського термінала в міжнародному аеропорту «Київ» («Жуляни») подали дев’ять компаній. Як повідомили в аеропорту, розкриття тендерних пропозицій відбулося 10 вересня, переможець тендера буде визначений протягом місяця. За словами представника аеропорту, підприємство практично завершило роботи з реконструкції злітно-посадочної смуги, руліжних доріжок і перонів. «Реконструкція пройшла за планом, залишилися незначні доробки», — сказав він.

Український суховантаж для мальтійців

Херсонський суднобудівний завод (ХСЗ) передав компанії Moskam Shipping Ltd (Malta) багатоцільове суховантажне судно «St. Nicolas». Про це повідомила прес-служба заводу. Судно (будівельний №18019) дедвейтом близько 6 700 тонн побудовано за проектом RSD20 (розроблений «Морським Інженерним Бюро», Одеса). Довжина судна становить 139,08 м, ширина габаритна — 16,475 м, висота борта — 6,215 м. Судно призначене для транспортування генеральних і навалочних вантажів, металу, зерна, лісу, вугілля, великогабаритних і великовагових вантажів, небезпечних вантажів і речовин категорії В у Каспійському морі, а також у Середземному, Чорному, Балтійському, Білому, Північному морях.

Донецький електрометалургійний завод відновив роботу

9 вересня Донецький електрометалургійний завод (ДЕМЗ) відновив свою роботу. Про це журналістам повідомив генеральний директор заводу Андрій Салтанов. «Відбувся запуск Донецького електрометалургійного заводу в роботу після 2-місячного простою. Це відбулося вчора 9 вересня, штатно, о 8.15», — заявив Салтанов. З його слів, запуск відбувся успішно, відповідно до наміченого плану. «Ми відлили дві серії плавок закритим струменем стопорним розливанням, квадрат 150-й, марка сталі 45-а, перевалилися на 130-й квадрат, і наразі продовжуємо виливання сталі 130-й квадрат, сталь 45 закритим струменем», — уточнив гендиректор. Він також повідомив, що вже відлито понад дві тисячі тонн квадратної заготівлі в рамках виконання замовлення підприємства «Донецьксталь». «Це високоякісна сталь, що призначена для прокату на прокатних сортових станах Донецького металургійного заводу», — уточнив Салтанов. Таким чином, 9 вересня запущена електросталеплавильна піч та інші основні потужності.

Газета: 
Рубрика: