Купити готові проекти — мінімізувати ризики
Чеська компанія ECM Real Estate Investments A.G. розглядає можливість купівлі готових проектів з нерухомості в Україні для подальшої їхньої реалізації. «Ми розглядаємо можливість виходу нашої компанії в Україну, зокрема, можливість купівлі проектів, які вже пройшли всі узгодження, для мінімізації можливих ризиків. Якщо ми знайдемо проекти, які принесуть нашим акціонерам хороші прибутки, ми готові їх розглянути», — повідомили в компанії. Згідно з повідомленням, чеський девелопер бачить потенціал не тільки в Києві, але й в інших великих містах.
VIP-страхування для працівників
Київська страхова компанія «Провідна» в першій декаді липня стала переможцем з добровільного медичного страхування співробітників ЗАТ «Українські радіосистеми» (УРС, TM «Beeline»). Як повідомили в компанії, за умовами договору понад тисяча співробітників УРС обслуговуватимуться за програмою медичного страхування «VIP». Програма включає амбулаторне, стаціонарне й стоматологічне обслуговування на базі державних, відомчих і комерційних медичних установ, медикаментозне забезпечення на всіх етапах лікування, супровід вагітності й пологів, а також вакцинацію від грипу. Додатково договір страхування включає бонусні програми, що покривають лікування онкологічних захворювань, туберкульозу, цукрового діабету. Страхова сума за договором складає близько 110 мільйонів гривень.
«Місто сонця» під Києвом
Замовник та інвестор будівництва котеджного містечка «Місто сонця» в с. Крюківщина (Київська обл.) ТОВ «Інфініті» планує ввести в експлуатацію його першу чергу вже восени. Як повідомили в компанії, до складу першої черги входять 114 будинків-таунхаузів і 18 триповерхових котеджів. Інвестиції в будівництво містечка складуть близько $250 мільйонів. Введення в експлуатацію всього котеджного містечка орієнтовано намічене на 2009—2010 рр. Проект будівництва також передбачає створення повної інфраструктури. Планується, зокрема, будівництво дитячого садочка, школи, стадіону, медичного й розважального центрів.
Цифровий портфель
Холдинг AVentures Group підписав з компанією Canon довгостроковий договір на поставку цифрової техніки. «Отримання прямого контракту Canon... значно посилить позиції холдингу в галузі дистрибуції цифрової фото- й відеотехніки на українському ринку ІКТ», — зазначається в прес-релізі щодо слова керівника напряму дистрибуції AVentures Group Олексія Юзефова. Як повідомляє компанія, нині в її дистриб’юторському портфелі представлені провідні виробники: засобів мобільного зв’язку (Nokia, Samsung, Motorola, Sony Ericsson); портативної комп’ютерної техніки (Acer, Samsung, Toshiba, Hewlett-Packard); цифрових фото- й відеокамер (Sony, Canon, Samsung, Pentax); аудіо- і відеотехніки (Apple, Sony, Samsung, Ixtone); Dect, шнурових телефонів і факсів (Siemens, Motorola, Euroline).
Фондовий союз
Перший український міжнародний банк (Донецьк), що входить у третю п’ятірку найбільших українських банків, і ЗАТ «Інвестиційно-фінансова компанія «Арт-Капітал», один із великих операторів ПФТС, стало учасниками торгово-інформаційної системи «Перспектива» й членами саморегульованої організації «Регіональний фондовий союз» (обидві — Дніпропетровськ). Як повідомили вчора в «Перспективі», раніше учасниками системи серед великих банків уже стали УкрСиббанк, Брокбізнесбанк, Укргазбанк, серед великих торговців цінними паперами — «Сократ», «Мілленіум Капітал», «Керамет Інвест».
Фінплан для монополіста
Кабінет Міністрів України затвердив консолідований фінансовий план національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на 2007 рік і основні показники зведеного руху коштів холдингу. Це закріплено урядовою постановою №951 від 18 липня, текст якої було оприлюднено учора. Цим самим документом Кабмін затвердив фінансові плани «Нафтогаза України» як окремої юридичної особи, а також його дочірніх компаній — «Укргазвидобування», «Укртрансгаз», «Газ України», «Газ-тепло» і державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» (100% акцій цього АТ належить НАК). Самі фінансові плани не публікуються.
Інвестори повертаються
Акціонери київського Інтербанку продовжують переговори з іноземними інвесторами про продаж до 50% акцій кредитно- фінансової установи — подібна угода могла відбутися ще в травні, однак, зірвалася через політичні події в країні. Про це вчора повідомив голова правління банку Артур Криклій. «Ми зараз працюємо з потенційними стратегічними інвесторами для того, щоб додати банку при збереженні статусу резидента свіжий струмінь для роботи, у тому числі й на іноземних ринках... Ресурсна база в Україні на сьогодні дуже дорога. Якщо ми залишатимемося на тих самих позиціях, станемо просто неконкурентоспроможними», — зазначив банкір.
«Гірницький» лізинг
Міністерство вугільної промисловості України створить лізингову компанію в рамках міністерства. Про це вчора повідомив міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб. «Ми сьогодні створюватимемо державне підприємство — лізингову компанію своїм наказом, тобто, у рамках міністерства, і залучатимемо туди кошти, які наявнi сьогодні», — повідомив він. При цьому, за словами С. Тулуба, Мінвуглепром готує проект постанови Кабінету Міністрів, який дозволить залучати в компанію бюджетні кошти, передбачені на технічне переозброєння галузі. Крім цього, міністр зазначив, що фінансування компанії можливе за рахунок коштів машинобудівних заводів і приватних інвесторів, які захочуть брати участь у проекті.