У салоні космічних держав
Національне космічне агентство України (НКАУ) у ході Авіакосмічного салону, що відкрився в понеділок у Le Bourget (Франція), проведе серію переговорів щодо подальшого розширення міжнародного співробітництва й зміцнення позицій підприємств космічної галузі на світовому ринку. Як повідомила НКАУ, програма переговорів української делегації на чолі з гендиректором НКАУ Юрієм Сергєєвим включає обговорення актуальних питань співробітництва з керівництвом Роскосмосу, Європейського космічного агентства (ЄКА), Національного центру космічних досліджень Франції (CNES), Бразильського космічного агентства (БКА). Крім того, заплановані зустрічі з Європейською асоціацією оборонних систем EADS ASTRIUM, італійською Finmechanicca, американськими Boeing, Orbital Launch System Group, Northrop Grumman.
Хто казав, що в України немає брендів? Помилявся...
Холдинг Georgian glass and minera lwaters Co.N.V (GG&MWCo.N.V.) інвестував $15 мільйонів у розвиток виробництва мінеральної води «Трускавецька». Про це повідомив генеральний директор холдингу GG&MWCo.N.V. Жак Флері на прес-конференції в м. Боржомі (Грузія). За його словами, компанія вважає український бренд перспективним і збирається його пiдтримувати. Віце-президент холдингу Маріанна Глотова на прес-конференції зазначила, що компанія продовжує переговори щодо консолідації бренду, яка формується кількома компаніями. Глотова повідомила, що холдинг вже інвестував кошти у вдосконалення етикетки й пляшки води «Трускавецька».
Інститут страхових ризиків
Ліга страхових організацій України (ЛСОУ), Моторне (транспортне) бюро України (МТСБУ) спільно з проектом Tacis «Підтримка страхового сектора України» створюють в Україні Інститут ризиків. Як повідомив керівник проекту Tacis Отто Чурго на засіданні комітету ЛСОУ, передбачається, що засновниками Інституту ризиків стануть Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг), ЛСОУ, МТСБУ і проект «Підтримка страхового сектора України». Інститут ризиків — це база даних, необхідна для роботи страхових компаній. Вона формуватиметься з iнформацiї, що надається засновниками нової структури, Держкомстатом, самими страховими компаніями. У ній також частково буде використана інформація баз даних іноземних страхувальників. За словами Чурго, після обробки й аналізу отримана інформація може використовуватися для розробки нових програм, визначення розмірів ризиків, в андерайтинзі, маркетингових дослідженнях. Планується, що як засновницькі внески Держфінпослуг і МТСБУ нададуть свої бази даних, ЛСОУ — приміщення, проект Tacis — ноу-хау, досвід іноземних країн у страхуванні, програмне забезпечення. Базою зможуть скористатися тільки страхувальники, які надають у неї інформацію про свою діяльність. Передбачається, що рішення про створення інституту буде прийняте в липні, а база даних почне працювати вже в листопаді.