Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

4 листопада, 2006 - 00:00

Замість доходу — право на житлоплощу

Київське ТОВ «Територіальне міжгосподарське об’єднання (ТМО) «ЛІКО-Холдінг» планує випустити 1,341 мільйона іменних безпроцентних цільових облігацій у бездокументарній формі серій «M» і «N». Водночас компанія не уточнює, на які цілі будуть скеровані залучені кошти. Розміщення облігацій почнеться через десять днів після офіційної публікації в повному обсязі зареєстрованої інформації про випуск облігацій і триватиме десять днів. Андеррайтером позики виступить ВАТ «Інвестиційна компанія «А.І.С.Т.-Інвест» (Київ). Доходу з облігацій не виплачуватимуть, а при їхньому погашенні власник має право на отримання житлової площі в новобудові.

Не виробляє, не купує та не продає

Антимонопольний комітет України дозволив Laserton Finance Inc (Британські Віргінські острови) придбати понад 50% участі в ТОВ «Протек-Фарма» (Київ), що діє на ринку оптової торгівлі лікувальними засобами. Як повідомив учора Антимонопольний комітет України, наданий дозвіл компанії Laserton Finance Inc, яка здійснює інвестиційну діяльність і не займається виробництвом, придбанням і реалізацією товарів на території України, на купівлю частки в статутному фонді ТОВ «Протек-Фарма», що забезпечує покупцю перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Кредитів «для народу» побільшає

УкрСиббанк (Харків) планує збільшити частку ринку в сегменті кредитування фізичних осіб із 8,6% цього року до 13,8 % у 2009 році, повідомила вчора прес-служба банку з посиланням на голову правління Олександра Адарича. Голова правління банку уточнив, що частку ринку кредитування населення планується збільшити за рахунок розвитку іпотечних програм й автокредитування, а також за рахунок виходу на український ринок компанії Cetelem — європейського лідера у сфері споживчого кредитування, що входить до групи BNP Paribas.

Оцінять майно енергокомпанії

Міжнародна компанія Ernst&Young («Ернст енд Янг») проведе незалежну оцінку комунального майна, переданого в користування ВАТ «Київенерго». Головне управління комунальної власності Києва визнало ТОВ «Ернст енд Янг» (Київ) переможцем конкурсу з відбору оцінювача майна, що належить територіальній громаді столиці та переданого в користування генкомпанії. Як повідомила вчора компанія, терміни проведення оцінки невідомі, договір на оцінку поки що не укладений. Компанія оцінюватиме майновий комплекс теплоелектроцентралей ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, сміттєспалювального заводу «Енергія», філіалів «Теплові мережі», «Житлотеплоенерго», «Теплові розподільні мережі» та «Кабельні мережі».

Пасажирські авіаперевезення впали в ціні

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) із перших чисел листопада вводить на внутрішніх рейсах практику перевезень пасажирів за зниженими цінами. Як повідомляє директор МАУ із комерційної роботи в Україні Дмитро Шинкарчук, вартість найдешевшого квитка на рейси Київ — Львів, що здійснюється на літаках Boeing-737, без сервісного збору, але враховуючи аеропортовий збір, становитиме близько 119 гривень. Квота дешевих квитків, вартістю в середньому втричі нижчою за звичайну, не фіксована, й визначатиметься станом ринку, уточнив він. Шинкарчук зазначив, що введення практики продажу дешевих квитків зумовлене впливом на тарифи загальносвітових тенденцій і посиленням конкуренції на українському ринку. Така система ціноутворення підтримується системою управління доходами «Ревенью менеджмент», що дозволяє управляти місцями й тарифами залежно від передбачуваного попиту. Очікується, що введення на внутрішніх рейсах практики перевезень за зниженими цінами дозволить збільшити обсяги перевезень на 40%.

Купувати «трубні» акції — вигідно

Аналітики київської інвестиційної компанії «Альфа Капітал» вважають, що зростання в жовтні поточного року виробництва труб у результаті високого попиту на цю продукцію сприяє позитивному розвитку трубного ринку протягом найближчих місяців. «Ми підтримуємо рекомендацію на купівлю акцій Нижньодніпровського трубопрокатного заводу (NITR) та Дніпропетровського трубного заводу (DTRZ) із рекомендованою ціною $11,6 і $126,6, а також продавати акції Новомосковського трубного заводу (NVTR) і Харцизького трубного заводу (HRTR) за цінами $2,95 і $0,1», — йдеться в аналітичному звіті «Альфа Капіталу». За оцінками аналітиків, акції Нижньодніпровського та Дніпропетровського трубних заводів мають 40-відсотковий потенціал зростання за показниками EV/EBITDA (вартість бізнесу/прибуток до оподаткування) та P/E (ціна/прибуток).

Газета: 
Рубрика: