Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

24 травня, 2006 - 00:00

Партнерство на «спiльнiй» платформі

Компанія «Русская тройка», створена найбільшими російськими транспортними компаніями «Российские железные дороги» та «Дальневосточное морское пароходство», має намір придбати 171 фітингову платформу на суму $9,25 млн., розроблену ВАТ «Азовмаш» і виготовлену Армавірським заводом важкого машинобудування (Краснодарський край, РФ). Відповідна угода про розширення співпраці між сторонами була підписана 18 травня у Сочі в рамках Першого міжнародного форуму «Стратегічне партнерство». Угода також передбачає можливість додаткової поставки ЗАТ «Русская тройка» у поточному році 152 фітингових платформ виробництва Армавірського заводу. Платформа має вантажопідйомність 70 тонн, масу тари 24 тонни, комплектується колісними парами підвищеної твердості. Вагон-платформа сертифікований в регістрі Федерального залізничного транспорту Росії для пересування на мережі залізниць РФ і країн СНД, Фінляндії, Латвії, Литви, Естонії.

Холдинг створив концерн

ТОВ «Український фінансовий холдинг» завершив створення «Українського будівельного концерну» (УБК), який об’єднав компанії, що спеціалізуються на промисловому будівництві. Як повідомили вчора агентству Інтерфакс-Україна, в УБК з початку його створення у 2004 році придбані контрольні пакети акцій понад 25 будівельних трестів і компаній. За цей час на створення концерну було витрачено близько $20 млн. Зараз вартість УБК оцінюється в $80 млн. За словами голови правління УБК Андрія Орловського, «склад будівельних компаній, що входять до концерну дозволяє виконувати комплексне будівництво промислових об’єктів». «Сьогодні зникла внутрішня конкуренція між компаніями, що увійшли до складу концерну, виросли їхні обороти», — сказав він.

Видача ліцензій відкладається

Національна комісія з питань регулювання зв’язку України (НКРС) прогнозує видачу ліцензій на нові радіотехнології, зокрема, мобільний зв’язок третього покоління (3G) і WiMAX не раніше, ніж через три місяці після прийняття постанови уряду «Про затвердження Порядку залучення позабюджетних коштів на проведення конверсії радіочастотного ресурсу України». Про це повідомив голова НКРС Олег Гайдук. «Згідно з законом, не менше місяця піде на затвердження та державну реєстрацію конкурсних умов і оголошення конкурсів, а також не менше двох місяців — на їх проведення», — говориться в коментарі О. Гайдука. Він зазначив, що для забезпечення впровадження нових радіотехнологій, забезпечення доступу населення до них, а також збільшення додаткових надходжень до державного бюджету України треба негайно забезпечити проведення конверсії радіочастотного ресурсу і вивільнення необхідних смуг радіочастот.

Газета: 
Рубрика: