За відгуками фахівців, українська експозиція вигідно вирізнялася багатопрофільністю експонатів: вісім проектів нових кораблів, розроблених Казенним дослідницько-проектним центром кораблебудування (м. Миколаїв), широкий спектр газотурбінних двигунів (НПП «Машпроект», м. Миколаїв), рекламні матеріали щодо кораблів, корабельної радіолокаційної техніки (київський НДІ «Квант» і «Квант-Радіолокація») та гідроакустика (НПО «Славутич»). Особливу увагу господарів виставки привернули — проектні розробки для кораблів класу «Фрегат» («Сапсан-2100»), «Корвет» («Містраль» і «Міраж»), а також газотурбінні двигуни.
Як повідомив кореспондента «Дня» головний конструктор Центру кораблебудування Сергій Кривко, інтерес Пакистану до цієї техніки зрозумілий: «вік» основного класу пакистанських кораблів-фрегатів уже наближається до 25 років. Рішення про закупівлю нових кораблів поки що перебуває на стадії опрацювання. Варто зазначити, що підтримка боєготовності діючих фрегатів стала дуже актуальною після оголошення Великобританією (слідом за США) ембарго на постачання військової техніки до Пакистану.
Про конкретні контракти поки що говорити рано, але можна припустити, що, крім танків, Україна незабаром стане експортувати до Пакистану й військово-морську техніку. В самій Україні ні ця техніка, ні військові кораблі незатребувані.