Найстаршою роботою аукціону став автопортрет В.Бабаджана 1913 року, це єдиний відомий портрет талановитого художника, поета, культуролога, якого було розстріляно у 26 років як білого офіцера. Потрапила до торгів також рідкісна робота авангардиста 20-х років В.Єрмілова. Цікавими для колекціонерів є твори емігрантів — художників Паризької школи: В.Хмелюка, Б.Пастухова, О.Орлова, М.Вакера, М.Ісаєва, А.Кольника та ін.
На аукціоні був широко представлений андеграунд 1960—1970-х, із різних куточків країни. Так, із Одеси — роботи В. Хруща, С. Сичова, В. Ананян, Ю. Єгорова; зі Львова — Ю. Щербатенко, Г. Левицької, К. Качанова, П. Бедзир; із Києва — М. Трегуба, В. Баклицького, Ф.Тетянич. Невизнані за життя, в радянські часи, чимало художників, які працювали «підпільно» й не мали з цього ніякого зиску, пішли з життя завчасно, а тепер їхні роботи на аукціоні були оцінені в декілька тисяч доларів. Щоправда, порівняно з російським нонконформізмом, який став відомим у світі завдяки участі в таких аукціонах, як Sotheby’s, MacDougall’s та ін., і де їхні роботи коштували майже в десятки разів більше, — наші художники виглядають скромніше. Проте їхня художня та історична цінність, на думку визнаних експертів, досить висока, що, безумовно, згодом призведе до вищого грошового еквіваленту.
Серед тих художників, які свого часу перебували в андеграунді, є й ті, що нині плідно працюють: це І. Марчук, О. Павлов, Є.Толкунов, Ю.Шейніс, Г.Неледва, А.Криволап, М.Вайсберг, П.Маков, В. Хоменко (учасник андеграундної виставки в 1976 році). О. Голуб разом із Трегубом та Баклицьким у 1977 році брали участь в андеграундній виставці. На київському аукціоні Олена Голуб представила ту саму роботу, яка експонувалася в 70-ті в об’єднанні «Рух».
Покоління тих, хто народився в 60-ті, теж частково зазнало вад епохи «застою», коли почали виставлятися в 1980-ті. Яскравим представником був О.Голосій, котрий за коротке життя залишив оригінальний творчий доробок. С. Животков теж залишив по собі світлу пам’ять, і його «Розп’яття», виставлене на аукціон, лунає ніби реквієм. Представлено також чимало цікавих художників цього покоління: О. Животков, Б.Фірцак, А.Блудов, Ю.Соломко, О. Придувалова, М. Журавель, Л. Бернат, М. Мамсіков та ін. Роботи цих київських художників найактивніше купували на цьому аукціоні, тоді як твори одеських та львівських авторів ще чекають своїх покупців.
Загалом на аукціон було представлено 102 твори 86 художників, з них 33 твори були продані, що можна вважати непоганим результатом. Найдорожчими виявилися картини А. Абердама — $10 000; колекціонери також придбали всі роботи Паризької школи.