Почалася «гаряча пора» своєрідним мистецьким колажем «Лабіринт із криги та вогню», присвяченим до річниці Революції Гідності. Частини цієї акції складалися за принципом, коли все твориться напів імпровізаційно, з ініціатив різних митців. Цей колаж мав кілька напрямів – відкриття виставки фотопроекту "HumanFactor (вибране), серед яких були роботи, відновлені після нищення на Майдані, а поміж авторів і загиблі згодом на війні. Назва колажу від імені нової антології драматургії - осмислення революції і війни. В рамках вечора відбулися сценічні читання фрагментів актуальних п’єс "Каштан і Конвалія" Олега Миколайчука, "Вой немой волчицы" Оксани Танюк, "П'єса, або Сни мексиканського метелика" Лариси Паріс, "OTVETKA@UA" (з посвятою оперному співаку Василю Сліпаку, бійцю-добровольцю, який загинув в АТО) Неди Нежданої.
У читаннях брали участь актори Анастасія Губанова, Уляна Ліб, Юрій Яценко та автори п'єс. До вечора приєдналися і музиканти: у сценічне дійство вплелися співана поезія в авторському виконанні Нелі Франчук (вокал, гітара) і Григорія Лук’яненка (гітара) та імпровізація скрипаля Олександра Шевченка.
Наступним етапом був допрем'єрний показ ігрових фільмів молодих кінематографістів "EGO FILM GROUP" курсу Василя Вітра: "Слово" Ігоря Висневського про трагічні долі письменників, об’єднаних у Будинку «Слово» (Володимир Сосюра, Микола Хвильовий та інші), а також про героїв Гібридної війни – музичний "Тримай мене" Дарії Дишкант та "Легенда про госпітальєрів" Маркіяна Мірошниченка за мотивами долі19-річної засновниці батальйону госпітальєрів Яну Зінкевич.
Другою багатоманітною мистецькою акцією стала «Пасіка гуде» - мініфестиваль театрального центру «Пасіка», який протягом 15 років працював у культурно-мистецькому центрі НаУКМАта був полігоном нової театральної формації. На жаль, «Могилянка», яка від самого початку була потужним мистецьким центром та слугувала прикладом європейської інституції, стала на шлях ар’єргарду і ліквідувала «Пасіку». Тому фестиваль, який організували чотири театри спільно з Центром Курбаса, став не лише мистецькою акцією, а й мав на меті привернути увагу громадськості до проблеми нищення в Києві мистецького середовища та діяльності незалежних театрів загалом. Тож наприкінці фесту відбувся круглий стіл про долю центру «Пасіка» і реформи театру в Україні.
У програмі представлена художня виставка Віри Крутиліної «Шекспір. Трагедії». Вистави «Пасіки» були дуже різними, класика і сучасність, українські й іноземні:«Ніч 16 січня» А.РендЧEсного театру,«Кав’ярня №6» Н.Нежданої Київського театру-студії «МІФ» , «В саду світла» за Г.Сковородою театру МІСТ, «Хелемські мудреці» М.Гершензона театральної студії «ВІК». Також театральний центр "Пасіка" запропонував цікаві майстер-класи в різних напрямах: «Театральні маски» Віри Крутиліної, «Конфлікт як взаємодія. Кунгфу» Ігоря Цикури, «Поезія тіла. Шибарі», «Театр авторської поезії Велика вісімка» Юджина Стебловського, а ще вивчення традиційних колядок та щедрівок від Сусанни Карпенко колективу «Божичі».
Прихильників новітніх пошуків зацікавити такі події, як «Фестиваль перцептивних експериментів» і «Семінар - лабораторія іншого розрізнення» від групи «ТанцЛабораторіум». Учасників очікувала розширена хореографія і пост-танець, емансипація глядача та драматургія без автора, перформативність, перформанс та інші цікаві сучасні практики.
Паралельно відбувалася підготовка сайту, потреба в якому давно назріла. На мініфорумі "Драма і книга: шлях до діалогу", організованого драматургічним відділом Центру Курбаса, де йшла мова і про нові видання сучасної драми та інші форми популяризації в Україні і закордоном, спонтанно виникла ідея створення комплексного сайту сучасної драми «Драма&Світ». Буквально за місяць поки на волонтерських засадах ідея набула реальності, і вже наприкінці року відбулася його презентація в Центрі Курбаса. На сайті можна буде знайти сучасні українські п’єси та їхні переклади, переклади іноземних п’єс українською мовою - різних жанрів, тем і стилів, анотації п’єс, фото та біографії драматургів, статті про сучасну драму, інформацію про нові книги, конкурси, вистави, проекти, фестивалі, фото і відео вистав. Упорядники і куратори проекту Інна Гончарова (Соціально-культурний проект «Джойфест») та Неда Неждана, керівник драматургічного відділу Центру.