З усіх боків оселі майстрині милують око фрагменти природи, дивовижні птахи, звірі, казкові герої, які зроблені з... грибів-трутовиків. Це рослини, які ростуть на деревах, густо вкриваючи їхні стовбури. Як зізнається Тамара Вікторівна, вже дев’ять років як з’явилося у неї таке хобі, й поряд із вишивкою та грою на гітарі, присвячує весь свій вільний час. Займатися незвичайним видом флористики вона початку випадково. На той час працювала вихователькою дитячого садка, і часто у теплу погоду гуляла з малюками в розташованому неподалік лісопарку. Одного раз хтось із дітей звернув увагу на великий гриб, що «всівся» на пеньку спиляної гнилої липи, складений з безлічі маленьких грибочків він чимось нагадував казкового героя Лісовика. Поки хлоп’ята обідали, вихователька помила Лісовика, зробила з моху вуса й бороду й поставила на дощечку. Коли хлопчики й дівчатка знову зустрілися зі своєю лісовою знахідкою — їхньому замилуванню не було меж. Трапилося це саме напередодні Дня міста, й методист звернулася до пані Лисенко із проханням виготовити ще кілька подібних грибних експонатів. Вдома Тамара Вікторівна вдосконалила свій перший досвід: додала мазки фарби, блискітки, а на додаток ще й вкрила лаком — і вироби стали невпізнанними.
— Буває, тиждень роздумую, що ж може вийти з тієї чи іншої кривої гілочки з «букетом» грибів, — зізнається майстриня. — Наприклад, фігура страуса — довгі ноги роблю з гілок, а все інше з грибів. Дуже вдалим вийшло зображення сови. Багато хто, поки не доторкнуться, не вірять, що це не опудало. А скільки я з нею награлася — це вже третій варіант роботи. Маленькі грибочки на крилах пришпилювала шість годин поспіль! Без великого терпіння й бажання нічого б не вийшло.
Онучка Іринка найбільше любить фігурки композиції «Пори року», і, навідуючись до бабусі, виставляє їх на середину кімнати й починає навколо них танцювати. Заготовлює пані Лисенко гриби-трутовики в травні, цей місяць на них найурожайніший. Старанно обробляє різними препаратами. Форму задає тільки у зволоженому виді, тоді вони більш пластичні. Коли висохнуть — ламаються. Одночасно з грибами підбирає незвичайної форми гілки дерев. Чимало знахідок зроблено чарівницею у розташованому неподалік від квартири Ботанічному саду. Допомагає в пошуках і старший син. Як тільки їде з дачі, обов’язково щось привозить.
Багато робіт Тамара Вікторівна (вона їх активно використовувала в роботі з дітьми), після виходу на пенсію подарувала рідному дитсадку №46, окремі продала, а деякі — подарувала друзям. Пані Лисенко часто запрошують на виставки — таким видом мистецтва, крім неї у Вінниці, так і, напевно, й у всьому світі, ніхто не займається.