Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Музичний блокбастер

Відомі гурти TaRuta, «Гайдамаки» і Борис Севастьянов представили нову спільну пісню «Молитва»
19 жовтня, 2016 - 10:58
ФОТО З САЙТА SOUNDCLOUD.COM

Ця композиція народилася на слова тернопільської поетеси Любов Бурак (Дзвінка Торохтушко) і вийшла дуже потужною як за змістом, так і за формою, чому посприяли, в першу чергу, дуже сильні слова та естрадно-симфонічне аранжування, зроблене Борисом Севастьяновим, повідомляє i-pro.kiev.ua. Ідея об’єднати митців для створення цього твору виникла у керманича гурту TaRuta Євгена «Їжака» Романенка після того, як до його рук потрапив текст вірша «Молитва».

— До мене звернулися волонтери з Ірландії з проханням написати пісню про АТО. Цей вірш мене дуже вразив. Я зрозумів, що я не маю права привласнювати собі цю лірику, я мушу заспівати її разом з тими, з ким всі ці роки разом їжджу  співати нашим бійцям в АТО — Борис Севастьянов, Олександр Ярмола, Орест Криса. А ще мені хотілося, щоб у майбутньому ця пісня стала справжньою класикою, тому я прийняв рішення робити її в естрадно-симфонічному аранжуванні. А в цій справі кращого за штатного аранжувальника «Віртуозів Слобожанщини» Бориса Севастьянова я не знаю», — ділиться спогадами продюсер пісні Євген «Їжак».

Над піснею довелося працювати все літо, підлаштовуючись під щільний графік усіх причетних до запису музикантів. А їх було чимало. Вокальні партії виконали солісти гуртів TaRuta і «Гайдамаки», а також сам композитор Борис Севастьянов. Партію ударних, електрогітар, баса та сопілки виконали музиканти гурту TaRuta. Орест Криса прописав біля 30 різних партій скрипок та альтів. Юлія Севастьянова записала всі віолончелі. А духова секція «Гайдамаків» забезпечила для пісні труби і тромбони, волторни ж записував Анатолій Тоненький. Але найбільшою проблемою виявилося знайти звукорежисера, який би зміг якісно і сучасно звести цей трек. Над піснею працювали саундпродюсери з України, Литви та Польщі. Але найбільше всіх вразила робота іранського звукорежисера Hossein Mirzagholi (Aquarium Music Production), якому вдалося вивести «Молитву» на рівень крутого голлівудського саундтреку. Тож вся команда, що працювала над створенням цієї пісні, має надію, що колись, коли в Україні настане мир, їхня «Молитва» прозвучить у крутому вітчизняному блокбастері про війну на Донбасі.

Газета: 
Рубрика: