Виставка, присвячена життю та діяльності славетної родини Реріхів, експонується в приміщенні маріупольського міського Палацу дитячої та юнацької творчості. Організатори виставки — Реріхівське товариство з Дніпропетровська, його активісти поширюють знання про духовну спадщину Реріхів за допомогою пересувних фотовиставок, з якими мандрують по містах України. Відвідувачі виставки знайомляться з репродукціями картин Миколи Костянтиновича та Святослава Миколайовича Реріхів, стародавніх та сучасних індійських художників.
У маріупольців ця виставка викликала інтерес ще й тому, що ім’я Миколи Костянтиновича Реріха пов’язане з ім’ям нашого славетного земляка, художника Архипа Івановича Куїнджі. В Академії мистецтв Микола Реріх навчався живопису у професора А.І.Куїнджі. В своєму щоденнику Реріх писав: «Став Архип Іванович учителем не тільки живопису, але й всього життя».
Велике місце в біографії Реріхів займає Індія. В 1924 — 1928 рр. М.К.Реріх здійснив безпрецедентну науково-художню експедицію через Гімалаї, Тібет, Алтай та Монголію. У 1928 році Реріхи створили в Індії Гімалайський інститут наукових досліджень «Урусваті». З експозиції фотовиставки, що включає понад сто робіт, постає прекрасна і загадкова країна з її давньою могутньою і великою культурою, чудовою та величною природою. Фотографії розповідають про перебування Реріхів в Індії, про їх глибокий духовний зв’язок з цією прекрасною країною. Перед глядачами постає панорама гімалайських гір, давні храми, священні місця.