«У 1932—33 рр. Радянську Україну, як і багато районів СРСР, уразив страшний голод, який був наслідком несприятливих кліматичних умов, а також недоліків у проведенні колективізації...»
«...Соціалістичний лад і його політичний режим не тільки не підривали основи життєстійкості нації, а, навпаки, сприяли її зміцненню».
«...Братні соціальні верстви були сукупним власником колосальних засобів виробництва соціалістичного суспільства». «Наше соціалістичне суспільство було спокійне за своє майбутнє».
«Після контрреволюційного перевороту і розвалу СРСР у 1991 році Мейс відразу ж опинився в Україні, де зібрав групу підтримки з продажних академіків, членів- кореспондентів, професорів та письменників ...для розкручування антикомуністичної кампанії про «геноцид».
«З тупою наполегливістю очорнюють вони історичне минуле нашого народу...»
«Прийшлому професору-ковбою невтямки, що вівці (як вид жуйних тварин) зникли в нашій постсоціалістичній республіці, як індіанці в Америці внаслідок їх геноциду і голодомору...»
«...Сучасне українське суспільство перетворилося, за «науковоподібним» висловленням братка Мейса по антикомунізму А.Гальчинського, у «надломлену націю» не внаслідок «сталінського тоталітаризму», а в результаті руйнівних антинародних реформ...»
«Ви нам добряче набридли, фальшивий друже України. Go home, пане Мейс!»