Як свідчать враження очевидців та учасників перших заходів на рейв-фестивалі «КаZантип-2000», який відкрився в селищі Веселе під Судаком, рівень його організації викликав розчарування учасників та гостей фестивалю. Деякі делегації, як сказав «Дню» міський голова Судака Анатолій Клавкін, залишають його і переїжджають на старе місце на мисі Казантип під Щолкіно. У перші дні число учасників фестивалю досягало, за відомостями судакської міліції, до 12, а за відомостями Верховної Ради Криму — до 15 тис. чоловік, однак зараз воно поменшало, і заходи проходять за участю 2—3 тис. відпочиваючих.
Анатолій Клавкін сказав, що він надіслав інформаційні листи голові Верховної Ради Криму Леонідові Грачу і главі уряду автономії Сергієві Куніцину, в яких викладає всі недоліки організації та проведення фестивалю. За словами Анатолія Клавкіна, організатори фестивалю нічого не зробили для його проведення, окрім спорудження трибуни для виступів ді-джеїв. Підтвердилися гірші побоювання місцевої влади — оргкомітет фестивалю не сплатив за його охорону, прибирання місця проведення, установлення зв’язку та інші послуги кримських структур. До місцевого бюджету від заходів фестивалю ще не надійшло ані копійки, оскільки оргкомітет фестивалю навіть не уклав відповідних договорів. Проте для того, щоб установити хоча б одну торгову точку, місцевим підприємцям доводиться платити великі гроші.
Місце проведення фестивалю не забезпечене водою, тому 12 встановлених (з 50 обіцяних) оргкомітетом біотуалетів виявилися в перший же вечір забитими. На єдиній дорозі, що веде до Кутлакської бухти, де проводився перший захід, утворилася автомобільна пробка, і ця ситуація повторюється щовечора: байкери не дотримуються ніяких правил їзди і на всіх пляжах Судака порушують громадський порядок. За словами Анатолія Клавкіна, «фестиваль виявився напівлегальною формою реалізації наркотиків», через що до Судакської міської лікарні постійно надходять постраждалі від надмірного вживання наркотиків та алкоголю. Є випадки падіння людей, що приїхали на фестиваль, у Кутлакську бухту з обривів та скель, на щастя, поки з легкими пораненнями і без серйозної шкоди для здоров’я.
Місце проведення фестивалю, де переважно заповідні території, зараз, за словами Анатолія Клавкіна, «приведено в антисанітарний стан». Оргкомітет фестивалю не контролює його учасників, не забезпечує їх необхідним.
Анатолій Клавкін сказав, що адміністрація міста жалкує, що цей захід організований на їх території. Він сказав, що потреба в подібних фестивалях, мабуть, є, однак проводитися вони повинні на належному рівні — щоб не страждали ні учасники фестивалю, ні місцеве населення. Міські власті Судака до кінця заперечували проведення фестивалю «КаZантип-2000» в Кутлакській бухті, зокрема, пропонувалося перенести його в розташоване з іншого боку міста роздольне урочище Копсель.
Голова комісії з питань культури, міжнаціональних відносин Верховної Ради Криму Ганна Саєнко сказала для «Дня», що Крим радий усім гостям, які приїжджають відпочивати на півострів, особливо молоді, однак фестиваль «КаZантип-2000» виявився «в не пристосованому для нього місці».
Через недоліки організації фестивалю під загрозою опинився заключний традиційний захід — рейв-ніч, яку на мисі Казантип завжди проводили в недобудованому реакторі атомної станції, а тут планували провести в Генуезькій фортеці в Судаку. Однак, як повідомив Анатолій Клавкін, побачивши поведінку учасників фестивалю, директор Національного заповідника «Софія Київська», до структури якого входить судакська Генуезька фортеця, Неля Куковальська, яка зараз перебуває в Судаку, сказала, що захід такого рівня не буде проводитися в цьому музеї. Ганна Саєнко сказала для «Дня», що вирішувати це буде не Куковальська, оскільки «фортеця не є її приватною власністю». Як стало відомо кореспондентові «Дня» з неофіційних джерел, для того, щоб заключний захід фестивалю не був зірваний, у рейв- ночі, яка призначена на 26 серпня, планує взяти участь голова Верховної Ради Криму Леонід Грач, а тому кримська Верховна Рада наполягатиме на проведенні її саме у фортеці. Крім того, пізніше за підсумками фестивалю кримський парламент планує ухвалити спеціальне рішення з метою подальшого проведення його в Криму, але на більш високому організаційному рівні.
При цьому, однак, постає запитання: з таким високим організаційним шефством і контролем чи залишиться «КаZантип» тим, чим його хочуть бачити традиційні рейв-фанати і багаторічні його учасники?