Дуже скоро політична реклама, що заповнила теле-, радіо-, а також просто простір навколо, доповниться важливим елементом, що має допомогти виборцям зорієнтуватися в довгому коридорі назв політичних сил. «Наш номер — ...!», — кричатимуть українцям лідери 45 партій і блоків, які бажають поборотися за місця в наступному парламенті.
Порядкові номери партій і блоків, згідно з проведеним Центрвиборчкомом у неділю жеребкуванням, розподілилися таким чином. Відкриватиме список Всеукраїнська партія Народної Довіри. За нею йде Український Народний Блок Костенка та Плюща. Комуністична партія України — на 8-му місці в бюлетені. №10 дістався блоку «Наша Україна», №18 — Партії регіонів. «Нещасливий» 13-й номер випав Українській партії честі, боротьби з корупцією й організованою злочинністю. Закриває другу десятку (№20) Громадянський блок ПОРА- ПРП. Посередині — на 22- му місці — в бюлетені розміститься Виборчий блок «Євген Марчук — «Єдність». Закликатиме виборців уважно шукати в довгому списку 27-й номер Соціалістична партія України. Жереб із номером 32 випав Блоку Наталії Вітренко «Народна опозиція». Трохи далі — під номером 36 — йде ще один «жіночий» іменний блок — Блок Юлії Тим ошенко. Закриває «тридцятку» Народний Блок Литвина. А два останні місця в бюлетені — відповідно 44 і 45 — дісталися Опозиційному блоку «Не ТаК!» і Політичній партії «Трудова Україна».
Присутні при жеребкуванні представники політичних сил-учасників кампанії на долю (у вигляді порядкового номера, що їм випав) не нарікали та навіть намагалися знайти у своїх номерах приховані позитивні значення. Так «нашоукраїнець» Микола Катеринчук висловив задоволення тим, що його блоку дістався 10-й номер. «Ми завжди б'ємо в десятку», — сказав він в інтерв'ю журналістам. «Виборці влучать у десятку, і ми разом виконуватимемо програму Президента «10 кроків назустріч людям», — додав М. Катеринчук. Представник Партії регіонів Олена Лукаш висловила впевненість, що №18 стане щасливим для її партії. Вона зазначила, що за спостереженнями психологів виборець звертає увагу на назву партій і блоків в першій половині бюлетеня, а потім прочитання ускладнюється. Разом із тим, за словами О. Лукаш, Партія регіонів у передвиборній агітації не акцентуватиме уваги на номері у виборчому бюлетені, оскільки він не збігатиметься з номером у бюлетені на місцевих виборах, а це може збити виборців з пантелику. Тому партія агітуватиме за свою передвиборну прогр аму. Представник Опозиційного блоку «Не ТаК!» Нестор Шуфрич також задоволений тим, що блоку дістався 44-й номер у бюлетені. За його словами, число 44 легко запам'ятовується. Крім того, на його думку, виборці дивляться насамперед або на початок бюлетеня, або на кінець. «Ми витягли щасливий 44-й номер», — сказав він.
Оскільки напередодні жеребкування закінчився останній термін подачі заяв партій і блоків про відмову від участі в парламентських виборах, то можна з упевненістю говорити, що список цей залишиться незмінним аж до 26 березня. Сьогодні також закінчується термін затвердження ЦВК форми виборчого бюлетеня. Як повідомив голова ЦВК Ярослав Давидович, друкуватиме виборчі бюлетені поліграфкомбінат «Україна». Папір для виготовлення бюлетенів у кількості 550 тонн уже доставлений в Україну з Шотландії. Я. Давидович зазначив, що бюлетень по виборах народних депутатів «можливо, і не буде рекордним» за довжиною (80 см), оскільки за попередніми даними на місцевих виборах у деяких регіонах балотуються понад 50 партій і блоків. Разом із тим він наголосив, що наявне в Україні обладнання не дозволяє друкувати бюлетені завдовжки понад 80 см, тому, можливо, в бюлетенях на місцевих виборах шрифт буде дрібніший.