Думаю, не в останню чергу ця позитивна метаморфоза ставлення глядачів до нашого ТБ завдячує й загальнонаціональному каналу «Інтер».
Ідея об’єднання програм ГРТ — заради збереження цього каналу чужої країни в нашому ефірі як такого — з передачами вітчизняного виробництва виявилася зовсім не провальною, як спочатку пророкували деякі «доброзичливці» Олександру Зінченку — автору ідеї й першому генеральному директору каналу.
Виявилося, що й ми можемо створювати цілком професійні проекти, які вписуються в стиль добротного геертешного мейнстриму. І нехай, можливо, іноді це відбувається не так стрімко, як хотілося б глядачеві, — проте досвід появи й подальшого розвитку таких передач як «Мелорама», «Уїк-енд», «Ситуація», «Телевізійний центр моди», «Інтерспорт», «Дітвора» тощо вельми показовий та обнадійливий. Отже, гадаю, навіть найприскіпливішим критикам нинішнього, скажімо, «Раночку» або знов-таки «Подробиць» — варто просто виявити витримку. Команда «Інтера» вже довела: вона вміє йти не поспішаючи, але впевнено й у правильному напрямі. Вміє долати численні завали на шляху до якості, які диктує нашим виробникам об’єктивна ситуація в інформаційному просторі: і політико-фінансовий тиск, і відсутність професійних кадрів, і соціально-економічна ситуація, що не сприяє потоку тих великих коштів, які в наш час потрібні для розвитку справді сучасного ТБ.
Розуміючи всі труднощі, а також те, що сьогодення більше сприяє кон’юнктурності, ніж творчості, «День», попри це, зичить «Інтеру» виявити характер, і рейтинг каналу підвищувати винятково об’єктивною інформацією, незалежним і незашореним поглядом, і шануванням передусім інтересів глядача, а не тих, хто звик «натискати кнопки».
№200 20.10.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»