З благородною місією виступила англійська організація «Лондонські архіви Сергія Прокоф’єва», яка подарувала сільському музеєві на батьківщині композитора в с. Красному Донецької області партитури творів Прокоф’єва, видані провідними світовими музичними видавцями, і компакт-диски із записами його творів. За словами Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії та Північної Ірландії Роберта Брінклі, який вручав подарунок, цей дар передано музею в Красному «на знак вдячності за дбайливе ставлення до пам’яті композитора на його далекій батьківщині».
Про донбаське село Красне, як про «пілотне» село, в якому працює Програма підвищення рівня життя сільського населення України (при підтримці Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку), англійський амбасадор знає вже давно. За його словами, відвідавши Красне з офіційним візитом минулого року, він і його дружина Мері Брінклі були приємно здивовані, що на батьківщині всесвітньо відомого композитора не просто пишаються своїм знаменитим земляком, а так бережно зберігають пам’ять про нього і його родину, яка зробила неоціненний внесок в історію села. Згодом у селі створили музей композитора і тепер по крихточці збирають матеріали, пов’язані з його життям і творчістю, прищеплюють підростаючому поколінню любов до мистецтва, музики, краси. Зараз про музей відомо далеко за межами України, і щорічно до Красного приїжджають тисячі гостей, які прагнуть особисто побачити маленький музей на батьківщині великого композитора. Особливо інтерес до Красного зростає під час проведення «Прокоф’євської весни», яка традиційно проходить у Донбасі в березні-квітні кожного року. А п’ять років тому в зв’язку з цим громадська організація «Донецький аграрний розвиток» ініціювала в селі проведення дитячого музичного фестивалю юних виконавців «Прокоф’євська акація», який також згодом перетворився на щорічний. Фестиваль передбачає виконання творів Прокоф’єва початківцями, які є сільськими музикантами, що виступають прямо на сцені музею.
Партитури, передані «Лондонськими архівами», також покликані допомогти в організації цього фестивалю. Р. Брінклі висловив побажання «Лондонських архівів», щоб «партитури не були мовчазними музейними експонатами, а могли звучати в стінах музею під час фестивалів, щоб діти могли користуватися нотами для виконання прекрасної музики Прокоф’єва, яка житиме вічно». Цілком ймовірно, що побажання сповниться найближчим часом — 23 квітня музей Прокоф’єва збирає юних піаністів сільських районів Донецької області на черговий фестиваль «Прокоф’євська акація».
Окрім того, днями в концертній залі Донецької обласної філармонії ім. Прокоф’єва відкрився міжнародний конкурс молодих піаністів. Конкурс, який триватиме вісім днів, передбачає участь 85 піаністів від 8 до 19 років, розділених на чотири вікові категорії. Багато хто з них уже зараз має звання лауреатів і дипломантів різних міжнародних конкурсів. У фестивалі беруть участь виконавці з України, Росії, Білорусі, Болгарії, Китаю та Південної Кореї.