Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

В останній день ми були на висоті

Майже двометровій
31 серпня, 1999 - 00:00

Iнга Бабакова з Миколаєва стала чемпіонкою світу із стрибків у висоту. Інга довго йшла до цього успіху, тричі поспіль ставала призеркою чемпіонату світу й от нарешті переплавила бронзу і срібло в золото. Її перемога, мабуть, нікого не здивувала. На змаганнях світової серії Гран-прі Інга виступала досить упевнено і вважалася фавориткою номер один. Проте від сюрпризів не застрахований ніхто. Але українська спортсменка з легкістю долала одну висоту за іншою. І хоч результат — 199 см — аж ніяк не вражає уяву (світовий рекорд, наприклад, на 10 см вищий), його було досить для першого місця. Шкода, що змагання відбувалися не тільки в перший і останній день. С аме в ці дні українська команда завоювала три медалі з чотирьох. А всього в активі нашої команди золото, срібло та дві бронзи, що принесло їй 16-те місце в загальному заліку. Кращими ж на чемпіонаті стали американці, які завоювали 11 золотих медалей. Двоє з них відзначилися особливо — Морріс Грін, який став трикратним чемпіоном (на 100 і 200-метрівці і в естафеті 4х100 метрів), а також Майкл Джонсон, який переміг двічі в естафетах 4х400 м і в бігові на 400 м, де побив досить старий світовий рекорд.