Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Верховна Рада не звертає уваги на "вибрики" кримських колег

25 жовтня, 1997 - 00:00

26 жовтня вся країна здійснить перехід на зимовий час. ВР Криму своїм нормативно-правовим актом ухвалила, що півострів тоді ж "перейде" на 3-ій часовий пояс, тобто на московський час.

Натиснути на кнопку в залі - розуму багато не треба. Але що далі - схоже не знає ніхто. Зокрема й населення, в ім'я та благо якого це робиться. Зрозуміло, що літаки й потяги перебуватимуть у тому самому часовому режимі, що й держава. Уряд, звісно, жодних розпоряджень щодо московського часу не видаватиме. ВР Криму своєї постанови про "закон" про відлік часу ще не опублікувала, але й факт цієї публікації сам собою нічого не означає. Громадяни обривають телефони редакцій ЗМІ, намагаючись з'ясувати: вони "житимуть за Москвою чи за Києвом". ВР Криму, можливо, керувався єдиною думкою: головне, аби було весело. Й, щоб усі відзначили: якщо популізм зростає - невдовзі вибори.

Народний депутат України Олександр Ємець на запитання кореспондента "Дня" В'ячеслава Якубенка, як реагує ВР на дії кримських колег, слушно відповів: "Існує так багато справді серйозних проблем, що займатися цими дитячими питаннями не вистачає ні фізичних, ні психічних сил. І кримчани повинні зрозуміти, що давно вже ніхто не звертає уваги на ці дитячі вибрики. Настане час, коли будемо багатими й ситими, тоді й сваритимемось, як Англія з Вельсом..."

Може, небажанням звертати увагу на "вибрики" пояснюється й те, що доки не з'явився Указ Президента, який скасовує кримський документ про "мєшковський" час. Не можна ж думати, що до Криму просто хтось залицяється...

Коротше, зрозуміло, що з затії жити за кремлівськими курантами нічого не виходить. В одну й ту ж воду можна зайти двічі лише якщо це - калюжа. А втім, кримська Верховна Рада за свою історію вже не раз доводила, що почувається в ній цілком комфортно...

Тетяна КОРОБОВА, "День"
Газета: