Центрвиборчком зареєстрував список партії "Союз", яка обнародувала свою "п'ятірку": Світлана Савченко, депутат ВР Криму; Лев Міримський, народний депутат України; Софія Ротару, народна артистка України, Молдови й СРСР; Олександр Плюта, генерал МВС; Валентин Ульянов, заст. голови Ялтинського міськвиконкому.
Як і коли всеукраїнська партія "Союз" визначала кращих і найгідніших кримчан - це не питання. Її установчого з'їзду також ніхто не помітив. Важливе інше. У чудову компанію потрапила Софія Михайлівна, обожнювана народом "хуто-хуто-хуторянка" з Південного берега.
Світлана Савченко, лідер партії "Союз", знайома широкому загалу з часів РДК, підготовки до референдуму про кримську незалежність, злету блоку "Росія" та Мєшкова, у штаті якого вона служила.
Валентин Ульянов - колишній заст. головного лікаря із госпчастини санаторію КДБ СРСР. За часів спікера Цекова, як кандидатура блоку "Росія", незаконно призначений головлікарем елітного санаторію "Пушкіно", але через два тижні змушений був залишити пост. До керівництва Ялтинської міськради увійшов внаслідок паритетних домовленостей. За збігом - напередодні приватизації.
Міліцейський генерал Олександр Плюта був знятий президентом Криму з поста міністра внутрішніх справ особисто, з автоматниками. Потім, уже нинішнього року, втратив місце в Кримському філіалі Харківської юридичної академії. Він устиг тільки провести перший випуск, як керувати закладом прийшов Євген Супрунюк. Плюта вважав свою відставку несправедливою і незаконною, писав скарги, образився, напевно, на державу. Пішов у "Громаду", але не знайшов там для себе гідного місця. Генерал міліції і Лев Міримський у союзі - це вам не з Альбертом Гором обговорювати спільні дії "взагалі"...
Лев Міримський - гордість вітчизняного (регіонального) бізнесу, народний обранець, куратор інформаційного простору і взагалі людина чудова, поза підозрами. У нього й довідка є - у значенні рішення суду - про те, що ніякі дії Міримського не спрямовані "на повалення одного тіньового угруповання й перемогу іншого тіньового угрупування", а також "на криміналізацію влади в Криму", і до нього не має ніякого стосунку "башмаківське угруповання". Про боротьбу кланів у Криму говорив Президент, і суд це не спростував.
Так що можна тільки радіти за вибір зірки першої величини, незрівнянної Софії Михайлівни. Звичайно, знайдуться мерзенні обивателі з мерзенним запитанням: "Скільки-скільки?!" Фу! Те, що народна артистка вирішила приватизувати будівлю на ялтинській набережній, де міститься її студія, а їй це не вдається - то це окрема тема. ВР ухвалює незаконне рішення віддати зірці пам'ятник історії й культури - прокуратура законно протестує. А навіщо? Документи підготовлені певно зі знанням справи. Тому що в партії "Союз" є великі фахівці - Борис Кизилов, заст. голови республіканського комітету з охорони пам'ятників, і Володимир Кравченко, голова республіканського комітету з архітектури. Однак запідозрити великий голос епохи в корисливій операції може тільки останній недоумок! Звичайно ж, Софія Ротару всією душею розділяє ідеї "Союзу" та дружної кримської сім'ї, що його породила.