— Вони поводяться так, нiби вже перемогли! — так можна виразити загальний настрiй учасникiв «круглого столу», який вiдбувся в нашiй редакцiї. В цiлому ж розмова торкнулася бiльш широкого кола питань. На майдані Незалежності та на Хрещатику ще стоять намети учасників «помаранчевої революції», а українська делегація на чолі із виконуючим обов’язки прем’єра Миколою Азаровим уже їде в Мінськ на засідання групи високого рівня по формуванню ЄЕП. Чи не є поспішна реанімація символів нашого недалекого минулого ознакою того, що революція закінчилася? На це запитання на наше прохання за редакційним «круглим столом» відповідали професор Києво-Могилянської академії Ігор ЛОСЄВ, головний редактор журналу «Практична психологія і соціальна робота» Олександр ГУБЕНКО і завідуючий відділом Інституту соціології Національної академії наук України Віктор СТЕПАНЕНКО (на фото).
Чи закінчаться 26 грудня президентські вибори? До яких ще засобів здобуття перемоги вдадуться кандидати, і якими є ризики останнього, хотілося б сподіватися, передвиборчого тижня? Зокрема повідомлення про формування на Сході країни «добровільницьких загонів», які мають намір 26 грудня «прийти в Київ», Ігор ЛОСЄВ прокоментував наступним чином: «Це дуже небезпечно... Це дуже нагадує похід на Рим 1921 року Беніто Муссоліні. На мою думку, сьогодні лідери української опозиції виявляють просто-таки злочинну легковажність, заявляючи з телеекранів, що перемога на виборах-2004 уже в них у кишені...»
Подробиці розмови — про нинішній стан українського суспільства, зовнішні впливи на виборчу кампанію та засоби запобігання можливим небезпекам — в наступних номерах «Дня».