Як повідомив журналістам виборчком Криму, за Льва Мірімського проголосували 4262 виборці із 6943, які брали участь у голосуванні. Усього до списків виборців на окрузі було внесено 12938 виборців. Кримське агентство новин передає, що Лев Мірімський при отриманні тимчасового посвідчення заявив, що він має намір працювати у Криму. «Необхідно працювати і підіймати економіку Криму. Я хочу, щоб в автономії не було конфліктів, а була продуктивна робота на благо наших громадян», — сказав він. Лев Мірімський повідомив, що після видачі Виборчкомом Криму постійного посвідчення він «визначиться з часом здачі мандата народного депутата України».
За Василя Хмельницького в 30-му окрузі проголосували 4349 виборців із 8745, які брали участь у виборах. Усього до списків виборців у цьому окрузі було занесено 15800 жителів.
Розстановка голосів у цих двох округах вельми примітна. Вона говорить про те, що виборці надалі мають намір підтримувати не міфічні політичні проекти, а жорстких прагматиків. Так у 25-у окрузі, який, за заявами газети «Кримська правда», «не продається», а голосує за ідеологічні установки та який раніше славився вірністю прокомуністичним і проросійським ідеалам, редактор цієї газети кандидат Михайло Бахарєв, який побудував агітаційну кампанію на тих же ідеалах, зайняв тільки третє місце. У 30-му окрузі кандидат від комуністів Опанас Іванов набрав усього 265 голосів…
Хоч у результаті довиборів йдеться тільки про двох депутатів, загострення пристрастей було неабияким. Лідер нинішньої парламентської більшості і глава уряду Криму Сергій Куніцин у переддень виборів заявляв, що їхні результати не зможуть похитнути стійкість парламенту: нові кандидати можуть поповнити більшість, до якої на сьогодні, з його слів, входить 64 депутати, але якщо цього не робитимуть, то два голоси не зможуть кардинально змінити ситуацію. Та народний депутат України, лідер меджлісу кримських татар Мустафа Джемілев на прес-конференції вже у день довиборів відзначав можливу нестабільність більшості: «Там є флюгери, які переходять від однієї політичної сили до іншої, залежно від того, хто більше заплатить. Сьогодні, через кон’юнктурні міркування вони з Дейчем, а завтра невідомо з ким», — зазначив він.
Як вважають місцеві спостерігачі, результати цих довиборів, незважаючи на свою уявну незначність, можуть серйозно вплинути на майбутню розстановку сил. Передбачають, що народний депутат України Лев Мірімський не задовольниться званням звичайного кримського депутата, але, будучи вже обраним, має намір у майбутньому претендувати на роль глави парламенту. Відповідно Василь Хмельницький може спробувати з його допомогою зайняти пост прем’єр-міністра автономії. За іншою версією Лев Мірімський має можливість також самостійно претендувати на роль глави уряду автономії при нинішньому спікерові. Хоч ще рано говорити про перспективи такої рокіровки, та багато хто вважає, що в майбутній боротьбі за ці крісла будуть задіяні неабиякі сили.