Одразу скажемо: керівництво Податкової міліції України в особі генерала-податківця Віктора Жвалюка категорично заперечує, щоб вважати директора малого приватного підприємства «Люк» Сергія Каверіна самогубцем. Суть трагедії, що сталася 29 жовтня в одному з приміщень Одеської кіностудії, наполягав Віктор Романович на суботній зустрічі з місцевими журналістами, належить розглядати виключно в контексті реалізованого задуму злочинця Каверіна щодо жорстокого вбивства групи податківців в орендованому приміщенні кіностудії. А будь-які закиди на адресу співробітників Приморського райвідділення Податкової міліції Одеси, котрi могли штовхнути своїми діями 45-річну людину на жахливий вчинок, в обійми смерті разом із податківцями, відкидає як абсолютно недоречні...
Прибулого до Одеси начальника Податкової міліції України Жвалюка та його помічників, як випало пересвідчитись, обурювала навіть згадка, що підприємця-товаровиробника так само, як і інших жертв трагедії, оплакуватиме сім'я, близькі і рідні. Хоча й не про закоренілого рецидивіста йдеться, як випливало зі скупих біографічних даних, а про людину, яка лише відкрила свій коптильний цех і почала постачати в торговельну мережу облцентру першосортну ковбасну продукцію. І тут же вступила в конфлікт з податківцями. Розкрити будь-які подробиці взаємин, що закінчились підпалом приміщення кіностудії, генерал Жвалюк навідріз відмовився: мусите мені, мовляв, і без фактажу вірити. І подав офіційне тлумачення причин трагедії, що категорично (ніби йдеться про нездорові шпигунські пристрасті) відмовлялись зробити прокурори та співробітники правоохоронних структур. За словами Жвалюка, об 11.20 29 жовтня до робочого кабінету, де перебували в той момент «5 співробітників податкової інспекції Приморського райвідділення Одеси та 2 підприємці, зайшов директор приватного підприємства «Люк» 45-річний Сергій Каверін. Діставши зненацька з поліетиленового пакета 2 пляшки з рідиною і розбивши їх об поріг, Каверін вийняв запальничку і став погрожувати підпалом приміщення в разі відмови податківців повернути йому документи. Спроби умовити підприємця не робити цього виявились марними». Внаслідок підпалу Каверіним «розчинника уайтспіритової групи, що розтікся, випаровуючись, по кімнаті та коридору, стався миттєвий спалах по всьому поверху». У вогні, уточнив генерал, загинули співробітники податкової міліції Михайло Биков, Олександр Добров, інспектори-податківці Тетяна Яловенко, Олена Трумачек, техпрацівниця кіностудії Єлизавета Карпова та сам Каверін. З різними ступенями травм та опіків госпіталізовано 5 працівників інспекції.
Начальник Податкової мiлiції України В.Жвалюк також додав, що «за ознаками умисного вбивства при обтяжуючих обставинах прокурор Приморського району Одеси порушив кримінальну справу». Генерал не раз нагадував, що після розмови з прокурором Одещини Михайлом Косютою не може оперувати подробицями, не назвав навіть, кому доручено вести розслідування трагедії. Хоча натякнув, що загиблий Каверін використав значні інвестиції для оснащення свого малого підприємства сучасним виробничим обладнанням, а от податки своєчасно не сплачував... Не натякнув лише генерал Жвалюк, чи висунуло керівництво Податкової міліції версію щодо характеру взаємин податківців з платниками податків, які іноді бувають зовсім не кришталево прозорими.