Доброго дня, пані Івшина!
Дякую за цікаву та повчальну розповідь про ваш візит до Японії (№203 за 22 листопада 2007 р.). Дійсно, для нас, українців, гостро стоїть питання збереження своєї ідентичності у світі, який модернізується. І Японія у цьому — хороший приклад.
Минулої весни за сприяння керівництва Барської районної бібліотеки (до речі, вона виграла грант японського уряду для громадських організацій) і Барської середньої школи №4 я організував вечір пам’яті японського поета Ісікава Такубоку. Про цей вечір писала районна газета «Подільський край».
Маю намір організувати вечір пам’яті класика японської поезії Мацуе Басьо, якщо районна бібліотека посприяє. Шкода, що у місті Бар відкриваються нові крамниці, ресторани, готелі, але немає літературної кав’ярні.
Прочитав розповідь про Японію і відчув ваш український дух, дух української жінки-берегині (особливо у місцях, де мова йшла про веб-камери у дитячому садку). І стало до болю гірко: тендітна жінка-журналіст думає про виховання молодших поколінь. А де ж сильні державні мужі? Чому на телеекранах не побачиш сюжетів про досягнення Вінницького фізико-математичного ліцею і його вихованців — чемпіонів світових олімпіад з математики?
Бажаю міцного здоров’я, жіночого щастя, а також написати книжку на зразок «Доля української та японської жінки за мотивами класичної поезії». Один примірник я обов’язково куплю.
лікар-терапевт, м. Бар Вінницької області
Шановна пані Ларисо!
Надзвичайно цікаво було читати ваші враження про Японію та японців. Дуже мило і дуже щиро. (Ви в усьому мила і щира!) І не лише цей матеріал! Газету «День» уважно читаю і використовую матеріали в роботі довгі роки.
Нехай щастить вам і вашому колективу!
співробітник Інституту соціальної
та політичної психології АПН України
Вельмишановна пані Ларисо!
ВГО «Служба захисту дітей» щиро дякує за те, що у відповідь на наше звернення в газеті «День» надрукована стаття «Сиротам заважають законодавчі міфи?».
Символічно, що вона з’явилась у Всесвітній день дитини, день 18-річчя ухвалення Генеральною Асамблеєю ООН резолюції про прийняття Конвенції ООН про права дитини. В Україні 20 листопада вже традиційно відзначають День спільних дій в інтересах дітей.
Ми переконані, що об’єднавши зусилля засобів масової інформації та громадських організацій, можна більш ефективно впливати на державну політику, лобіювати прийняття професійно виважених рішень та актів законодавства в сфері захисту прав дитини.
Бажаємо вам і колективу газети «День» професійних та особистих успіхів і збільшення кількості прихильників вашого видання.
співголова ВГО «Служба захисту дітей»