Добридень, вельмишановна пані Ларисо!
Щиро дякуємо вам за надіслану передплату примірника вашої газети на перше півріччя 2005 року. Цього року редакцією регіонального юнацько-молодіжного журналу, редакцією міської газети «Молодий журналіст», співробітниками кафедри видавничої справи та редагування Інституту економіки та нових технологій, Кременчуцькою міською школою журналістики «День» знову було визнано як єдине найкраще видання нашої держави.
Газета «День» не лише на мою думку, а й на думку викладачів гуманітарного факультету інституту, де я викладаю дисципліни журналістики, на думку студентів, які навчаються за фахом «Видавнича справа та редагування», навіть після зміни влади визнана найкращою в Україні. Незаангажовані власні думки, власний погляд на проблеми сьогодення України.
Щиро дякуємо вам і працівникам вашої редакції за те, що на наше прохання ви надіслали тритомник «Бібліотеки «Дня»: «Україна Incognita», «Дві Русі» та «Війни і мир». Це надзвичайно цікаві публіцистичні роботи, які зачитали «до дір» не лише студенти, а й аспіранти, науковці, викладачі міських вищих навчальних закладів міста.
Було б дуже добре, якби ваша редакція зробила «Бібліотеку українського публіциста (журналіста)», де б друкувалися збірки найкращих публікацій відомих в Україні публіцистів, а особливо з газети «День» із дня її заснування. Такі книжки, ми певні, придбали б за передплатою спеціалісти журналістської справи, місцеві бібліотеки та бібліотеки вищих навчальних закладів. Сьогодні дуже складно навчати студентів з фаху «Журналістика, видавнича справа та редагування», адже викладачі не мають можливості не те що дати прочитати найкращі твори української публіцистики, а навіть показати їх. Сьогодні українських молодих журналістів ми змушені навчати на прикладах російської публіцистики ХIХ—ХХ ст. Було б дуже добре, якби вийшла книжка (довідник чи історичний нарис), яка б розповіла про історію створення газети «День», про її фахівців, про те, як готувалися і як зараз готуються матеріали, тобто про те, що було б цікаве молоді, студентам, майбутнім журналістам. Фактично на телебаченні ми бачимо лише ведучих новин, а вас — справжніх журналістів — бачимо вряди- годи, та й то не всіх, хіба що фото на газетній сторінці.
З повагою, Володимир ШЕВЧЕНКО, головний редактор журналу «Дебют», Кременчук