З Ларисою Олексіївною Івшиною я зустрілася на майстер-класі у «Школі якісної журналістики». Ви тоді прохали кожного з нас написати про те, що нам дало це навчання. Я «трохи» запізнилася, адже потрібно було встигнути до 28 березня. Однак вирішила все одно відправити Вам свою статтю. Принаймні для того, щоб знали мою думку. На своє виправдання можу лише сказати, що по приїзду з Києва разом з одногрупницею допомагала своєму викладачу, який працює у місцевому видавництві, збирати та редагувати матеріал для книжки про ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Отже, якщо у кількох словах сказати, чим для мене стало дводенне навчання у «Школі якісної журналістики», то це — щасливий випадок. Я шукала в Інтернеті матеріали про дизайн періодичних видань і випадково натрапила на сайт Української Асоціації Видавців Періодичної Преси. Побачила там запрошення для молодих журналістів щодо навчання і вирішила: а чому б і ні? Можливо, так само подумали й організатори проекту, які запросили мене до столиці, не дивлячись на те, що я лише студентка, а не маститий журналіст.
Ніхто з моїх друзів не вірив, що справді хтось захоче запросити на навчання регіональних журналістів, читати їм лекції, проводити тренінги, а головне — витрачати на все це кошти. Приємно усвідомлювати, що є люди, які дійсно зацікавлені в розвитку регіональної преси, а точніше — у вдосконаленні рівня майстерності працюючих журналістів і студентів, які прагнуть стати журналістами (як я).
Ще б хотілося додати, що якби у навчальних закладах, особливо регіональних, майбутніх журналістів навчали настільки цікаво і продуктивно, як це було у «Школі», тоді б не було самої необхідності створювати подібні школи.
У цілому, два дні навчання у «Школі» дали багато нового, корисного і цікавого, починаючи від простого спілкування і завершуючи тією новою, корисною інформацією, яку кожен для себе отримав. Сподіваюсь, мої стосунки зі «Школою» на цьому не завершаються...
Тепер я шукаю більш детальну інформацію про те, як і де можна замовити усі ті книжки, що Ви нам демонстрували. Мені було досить ніяково, коли Ви спитали, чи читав їх хтось, а я про них навіть не чула. Тепер прагну придбати ці книги, щоб заповнити пробіли у моїх знаннях.
У редакцію часто надходять листи, у яких наші читачі запитують, де продаються книжки із серії «Бібліотека газети «День». Повідомляємо, що їх можна придбати у відомих київських книгарнях: «Наукова думках» (вул. Грушевського, 4), «Академічна книга» (вул. Б. Хмельницького, 42), «Сяйво» (вул. Червоноармійська, 6), Націонана книжкова мережа і «Літера» (вул. Сім’ї Сосніних, 3), «Знання» (вул. Хрещатик, 44), «Укркнига» (вул. Радіщева, 12/16)... А також замовити безпосередньо у редакції: 04212, Київ — 212, вул. Маршала Тимошенка, 2л, телефон відділу реалізації (044) 414 — 64 — 00.