Об’єднання населення України — надзвичайно важливий стан нашого народу. Він був проявлений 1-го грудня 1991 року під час референдуму про незалежність України, коли більш, ніж 90% населення (як простих людей, так і всякого роду чиновників), одним словом, практично всі люди, які були жителями України, продемонстрували єдність як Української держави, так і українського народу. Причому у східних і південних регіонах більшість населення також була об’єднана на користь України.
Проте вже протягом невеликого проміжку часу Україна почала свідомо розділятись як державними чиновниками, так і партійними діячами та бізнесменами — на проросійське й антиросійське населення. Причому, творячи цей розподіл простих людей абсолютно свідомо, особливо загострювали таку політику під час виборів, як до Верховної Ради, Президента України, так і до місцевих органів, і сільських, і міських.
Я думаю, щоб протистояти цьому, українці різних областей України повинні постійно зустрічатися між собою та переконувати одне одного, що Україна надзвичайно красива і сильна держава.
Українці прості, переважна більшість — надзвичайно товариські люди. Для об’єднання України необхідно організовувати зустрічі простих людей. Тому пропоную нормативно закріпити такі пропозиції: скласти списки всіх сіл, районів і областей та зобов’язати всі села, районні центри як в областях, так і обласних центрах укласти угоди між двома населеними пунктами, що розташовані на відстані не менше ніж 600 км чи 700 км один від одного. В угодах повинні бути передбачені: приїзд в обидва населені пункти не менше, ніж 20 простих людей — українців три рази на рік: Новий рік і Різдвяні свята, Великодні свята і релігійні сільські чи районні празники. І дуже важливо на 200-річчя від дня народження Шевченка. Очолювати групу має голова чи заступник голови сільської чи районної ради. Оплату всіх поїздок здійснюватимуть сільські чи районні бізнесмени та всі жителі села. Зустрічі повинні тривати не менше, ніж п’ять днів. Під час зустрічі люди ознайомлюватимуть одне одного зі своїм побутом, своїм бізнесом (якщо такий є), оцінюватимуть діяльність керівників України, продемонструють художню самодіяльність (якщо така є) та розповідатимуть про свою природу, визначні пам’ятки архітектури, спортивні досягнення. Обов’язково ознайомити гостей з діяльністю антирадянською та антигітлерівською.
Отже, об’їхати всю Україну слід протягом 2014—2015 років більшості українців. Такий проект варто втілювати щонайменше упродовж п’яти років (а можливо, і постійно).