Попри те, що в Полтаві замало місць, які б дозволяли — і за місткістю, і за наявністю якісної апаратури, і за зацікавленістю господарів — проводити мистецькі акції, останні в нашому місті таки відбуваються доволі регулярно. Так само, як і концерти-«квартирники» полтавського Арт-клубу, які відрізняються від звичайних концертів тим, що проводяться не у концертних залах, а вдома, створюючи унікальну і неповторну атмосферу для невеликого кола слухачів та запрошених виконавців.
Квартирний концерт — можливість для автора представити свою творчість не на великій сцені (яка для нього з різних причин часто буває недоступною), а в неформальній дружній атмосфері. Для глядачів це — нагода поспілкуіватися безпосередньо з «виробниками» музики та поезії, шанувальниками якої вони є. Окрім того, квартирні концерти — це «майданчик», де автор оригінальної музики, котрій недоступний шлях на радіо, велику сцену чи розкручені фестивалі якраз через свою «неформатність», може розраховувати на увагу та успіх. Бо альтернативна акустична музика, представлена на «квартирниках», — оригінальна, нешаблонна, позбавлена обмежень у стилістиці, мелодиці, мові та текстах.
Квартирні концерти ведуть свій початок із 70—80-х років, а відродженням цієї цікавої традиції у Полтаві вже більше року займається Арт-клуб — неформальне молодіжне об’єднання, що об’єднує у своїх лавах творчу молодь та пропагує молодіжну творчість. Так, протягом року Арт-клуб запрошував на свої концерти Сергія Василюка (лідера київського гурту «Тінь Сонця», чия музика започатковує стиль «козацький рок»), Тимофія Сердечного (який виконує музику на вірші корейських поетів XVI століття, поєднану з академічною грою на гітарі), відомого автора і виконавця Олега Сухарєва (лідера групи «Самі свОї»), культову постать для неформальної молоді пострадянського простору Анну Герасимову, більш відому як Умка, а також інших авторів і музикантів з різних міст України та Росії.
Черговий (уже 15-й за ліком) концерт-«квартирник» Арт-клубу відбувся 17 лютого. У гості до полтавських слухачів завiтав Олександр «Саунд» Музика — лідер гурту «Zа вікном». Виявилося, що словом «саунд» можна називати не лише своєрідність звучання кожного виконавця, а й конкретну особу з київської музичної тусовки. Олександр Музика був запрошений до Полтави за рекомендацією попереднього гостя «квартирника» Олега Сухарєва, який відрекомендував того як «неповторну в творчому плані особистість». Дійсно, Саунд — автор оригінальної романтичної музики з проникливо-ліричними текстами, ініціатор випуску кількох альбомів разом із групою «Zа вікном», учасник та лауреат багатьох фестивалів (наприклад, «Перлини сезону» та «Червона Рута»-2001, «Тарас Бульба»-2003). Його гурт був заснований ще 2001 року як акустичний колектив, а до того часу Саунд виступав у жанрі авторської пісні.
На концерті у Полтаві Саунд виконав близько 20 пісень, серед яких відомі: «Осіння симфонія вітру», «Ностальгія», «Любов» та прикольний «Поліптих», присвячений порам року. Окрім того, прозвучали пісні, які автор не виконував протягом багатьох років. І попри те, що виступ на квартирному концерті для Олександра був, як він зізнався, першим, йому вдалося майже загіпнотизувати слухачів і заслужити визнання полтавських (і не лише полтавських, бо на концерті були присутні іноземні гості) поціновувачів живого «саунду».