У Парижі, у 19-му районі французької столиці, недалеко від славетного Монмартра, в арт-кафе під назвою «Каскад» відкрилася п’ята персональна виставка молодої київської художниця Галини Інгули, яку автор назвала «Дві мої фантазії в далекому Парижі».
Галина Інгула пише картини в двох стилях: у фентезі та в класичному реалізмі. Вона вважає, що фантазія й реальність повинні співіснувати в житті кожної людини, що вони — два крила людської надії. Тому й цього разу деякі свої роботи Галина презентує попарно: одні й ті ж сюжети зображені в фентезі та реалістично. Звідси в назві виставки слова про дві фантазії. А чому Париж для Галини — далеке місто? Інгула — професійний, але самодіяльний художник. Їй 25 років. Професійно вона займається живописом три роки. До цього були різні професії та захоплення, але, зрештою, усі вони так чи інакше були пов’язані з творчістю. Галя закінчила київську спеціальну школу для дітей з вадами слуху, якi мають образотворчі здібності, згодом отримала спеціальність кондитера, вчилася художньому розпису по дереву й різьбленню по кістці, займалася розписом іграшок, працювала веб-дизайнером. Уже декілька років навчається в творчій майстерні відомого київського художника Костянтина Косаревського. Нині в приватних колекціях киян близько 90 картин молодої художниці.
Перший несподіваний попит мали роботи, які Галина виконала в стилі фентезі. Цю серію вона назвала «Планетою Інгула» (за прізвищем чоловіка). На цих картинах була змальована феєрична, але довершена в деталях, невідома планета з живими істотами дивних геометричних форм, химерними кольорами й несподівано яскравими фарбами. Саме ці роботи художниці викликали інтерес у багатьох киян, більшість з яких, що дивно, зовсім не є шанувальниками фантастики. Творчість Галини Інгули життєрадісна. Художниця сміливо експериментує зі стилями та фарбами, але й настирливо удосконалюється і в класичному реалізмі. Виставка в столиці світового мистецтва (Парижі) була для неї мрією далекою, і, здавалося, недосяжної. Але мрії збуваються...