Головний образ колекції «Ще» — калина: червоні коралі на білосніжних сорочках промовляють давниною та рідністю українських обрядів.
— Чому саме калина стала основним образом у вашій новій колекції аксесуарів? Дехто може сказати, що цей образ доволі затертий...
— Образ калини для мене — це насамперед символ величності, а по-друге, це образ, який символізує не лише колекцію, а й пору року, коли її створювали. Адже взимку, коли земля засинає, лише калина набирає енергію. І тоді вона стає втіленням жіночності. Також у колекції калина символізувала серце (намисто на моделях було найближчим саме до серця). Ну й колір крові — це, звісно, любов.
— Це вже четверта ваша колекція у стилі етномодерн. Як ви розвиваєте цей напрям?
— Етномодерн — це не стиль, у якому я працюю, це мій світогляд. Передусім це ті традиції, до яких я ставлюся з повагою. А з другого боку — це час, у якому ми живемо і від якого неможливо абстрагуватися. Це накопичені знання і традиції в одязі, святах, в обрядах, які я трансформую в сучасність. Мої проекти мені диктує час. Я керуюся своїм внутрішнім чуттям, на яке намагаюся постійно покладатись, коли створюю чи то полотна, чи то одяг, чи аксесуари.
— Дивлячись ваш показ, подумки переносишся до традиційних вечорниць на Андрія...
— Насправді образ презентації колекції склався досить спонтанно, адже коли ми працювали над нею, то ще не знали, коли і як її буде представлено. Раптом, коли дату вже було визначено, виявилося, що це Андрія. Отже, поза будь-якими сумнівами, було вирішено в показі колекції використати найкращі звичаї й обряди Андріївських вечорниць. Саме так народився наш перфоманс. Щодо дизайну приміщення, то він також був особливим: найперше — «снігова баба» із сімох куль, виготовлених із валяної шерсті (за старовинною технологією). Вона символізувала сім енергетичних центрів у тілі людини.