Funky.ua — це 11 музикантів різного віку (наймолодшому учаснику 23 роки), відібраних за рівнем виконавської майстерності. Окрім звичних ударних, бас-гітари, соло-гітари, клавішних інструментів, у композиціях Funky.ua можна почути також тромбон, саксофон та трубу. Соліст, автор слів і музики до всіх пісень Funky.ua — засновник гурту Олександр Єгоров, відомий українським телеглядачам як ведучий програми «Неформат» на каналі СІТІ.
Як пояснив Олександр, назва колективу не передбачає жорсткої прив’язки до конкретного стилю — фанку, а радше налаштовує на те, аби поринути в юність, легкість — проте, наголошує він, пристойну легкість.
Олександр Єгоров — не новачок у музичному світі. 1996 року він полишив свою сольну кар’єру, зневірившись у вітчизняному шоу-бізнесі.
А своє повернення Олександр пояснює так: «160 випусків моєї програми «Неформат», яка другий рік поспіль виходить в ефірі (на телеканалі СІТІ з понеділка по четвер о 23.55. — Авт.), я присвятив тому, щоб докричатися до глядачів, що силікон і фонограма — це погано, а майстерність, володіння інструментом, чистота інтонування, живе виконання — це добре. Але якщо, стверджуючи це, я буду ще й співати у складі своєї команди Funky.ua, то ми значно швидше доведемо глядачеві, що навіть якщо лютує криза, навіть коли нікому нічого не потрібно, можна збирати гурти і грати злагоджено, професійно й енергетично».
І Funky.ua справді звучить злагоджено, професійно й енергетично. Шкода лишень, що майстерність музикантів наразі втілюється виключно у російськомовному репертуарі. Утім, Олександр Єгоров запевнив, що Funky.ua може співати й українською. За його словами, це залежить від смаку продюсера та комерційного запиту на ринку. Сподіваємося, що «.ua» у назві гурту зрештою виправдає себе. А щодо попиту на ринку, то він уже існує. Просто іноді продюсерам і музикантам потрібно вміти «чути» публіку.