Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Леся Цуренко – в другому колі

Українка на турнірі у Вашингтоні вдруге в кар’єрі переграла китаянку Ван Яфань
31 липня, 2019 - 11:44
ФОТО REUTERS

У Вашингтоні (США) на турнірі WTA категорії International — Citi Open із призовим фондом $250 000 відбулися матчі першого кола. 35-та ракетка світу, 30-річна українка Леся Цуренко, що посіяна під п’ятим номером, здобула перемогу над 25-річною китаянкою Ван Яфань, яка посідає в світовому рейтингу 51-ше місце, з рахунком 6:3, 6:2, повідомляє www.sportonline.ua. За 1 годину 12 хвилин ігрового часу Цуренко реалізувала шість брейк-пойнтів із семи, Яфань — два з чотирьох. На рахунку Лесі три ейси та п’ять подвійних помилок, а суперниця жодного разу не подала навиліт і двічі помилилася на подачі. Тепер у їхньому особистому протистоянні українка лідирує з рахунком 2:0. Суперниця Цуренко в другому колі визначиться в матчі Зарина Діяс (Казахстан) — Корі Гауф (США).

До речі,  цими днями в Сеговії (Іспанія) на турнірі ATP Challenger Tour — OPEN CASTILLA Y LEON VILLA DE EL ESPINAR з призовим фондом 69 280 євро в одиночному розряді також відбулися матчі першого кола. 31-річний українець Ілля Марченко, що посідає в рейтингу ATP 359-те місце, заледве переграв у трьох сетах 19-річного іспанця Мігеля Дамаса (WC) з рахунком 6:7(6), 7:6(8), 6:2. Тенісисти грали 3 години 1 хвилину. Марченко взяв чотири подачі Дамаса і не утримав дві свої. На рахунку Іллі сім ейсів і вісім подвійних помилок, а іспанець чотири рази подав навиліт і зробив шість подвійних. Раніше тенісисти не зустрічалися. В другому колі суперником Іллі Марченко буде 28-річний голландець Скотт Грікспур, що посідає в світовому рейтингу 331-шу позицію, який був посіяний під 12 номером і перше коло пропускає.