Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Модні дрібниці — хустка, шаль, шарф

9 лютого, 2011 - 00:00
ІСНУЄ ВЕЛИЧЕЗНА КІЛЬКІСТЬ РІЗНИХ СПОСОБІВ НОСІННЯ ШАРФА (ОДИН IЗ НИХ IЗ КОЛЕКЦІЇ ЛІЛІЇ ПУСТОВІТ) / ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА

Народна мудрість каже: по одежі людину стрічають. Інколи наш зовнішній вигляд скаже про нас набагато більше, ніж ми самі. У сучасному гардеробі є маса дрібниць, які надають нам безліч можливостей виглядати елегантніше. І серед них чималу роль відведено хустці.

Існує величезна кількість різних способів носіння шарфа, шалі, хустки й подібних предметів вбрання, як-от: головний убір, замість пояса, замість накидки, краватки тощо. Широкі хустки квадратної форми можна носити як головні або використовувати як своєрідні накидки на плечі — шалі. Довгі вузькі хустки можна цілком назвати шарфами й носити на шиї, або як пояс чи пасок, радить tolstosum.com.ua. Хустка, як і будь-який інший аксесуар, передусім, має подобатися своєму господареві й личити за стилем і кольоровою гамою до того вбрання, з яким її носитимуть. Та й, певна річ, хустка має відповідати приводу, з якого її одягають. Краще за все зав’язується і драпірується синтетична хустка з м’якої та легкої тканини. А ось шовкову хустку можна з однаковим успіхом носити взимку й улітку. Все залежить лише від якості. Те ж саме можна сказати й про вовну, бавовну, віскозу чи поліестер.

Невеликі хустки розміром 53х53 або 90х90 можна носити і як шийні, і як головні. Більше того, нині дуже популярно використовувати їх як модний аксесуар для окраси талії чи стегон. До головних хусток належать також косинки й так звані бандани. Але важливо не лише зі смаком вибрати хустку — треба вміти зав’язувати її таким чином, щоб виглядати ефектніше, привабливіше та при цьому не виходити за межі власного стилю.

Газета: 
Рубрика: