У нашої команди — групи «Іграшки» й «Лемі Лем», які тільки набирають популярності, дуже сильні суперники — група «Руки вверх» й ексцентричний Shura. Він репрезентує елітарну фрик-культуру (фрики — безстатеві істоти, завсідники техноклубів). За кілька років хлопець із Новосибірська став знаменитим не лише серед тінейджерів. «Акули» шоу-бізнесу пропонують йому найбільші гонорари. Його піднесення на естрадний Олімп було тернистим. Співає з 13 років. Виступав як бек-вокаліст у різних ансамблях на кшталт «Ласкового мая». Шура дуже засмутив батьків, коли кинув школу, не закінчивши десятий клас. Шукати талану подався до Москви. Підробляв, демонструючи вбрання дизайнерів-авангардистів, і співав у гей-клубах. Саме там власники кількох студій помітили дивне «диво» без передніх зубів. З цього моменту починається його «розкрутка». Уже видано два альбоми. Останній — «Shura-2» став хітом 1998 року.
Коли абстрагуватися від страхітливої міміки, епатажного вигляду (нафарбовані очі, губи, обтягаюча спідниця з колекції Жана Поля Готьє, величезні на платформі черевики) й лише слухати пісні «Холодная луна», «Порушка-Параня», «Дон-дон», то нікого вони не залишають байдужими. Буквально всі пронизано жагою до красивого й щасливого кохання.
Можливо, кияни стануть останніми, хто побачить Shury на сцені. Москвою шугають уперті чутки про припинення його виступів. Співак вирішив вийти заміж (!). Його обранцем нібито став один німецький мільйонер, котрий володіє мережею магазинів одягу по всій Європі. Молодята збираються жити в Мюнхені, де до такого штибу «подружжя» ставляться лояльно. Організатори музичного рингу («АРС — Україна») обіцяють провести яскраве шоу, підключивши до нього «зірок» першого ешелону української естради. Глядачі своїм голосуванням визначать, хто кращий на рингу. Бойова нічия й «перемогла дружба» в цій акції зазвичай не проходять.
№241 16.12.98 «День»
При використанні наших публікацій посилання на газету обов'язкове. © «День»