Вухонадування
Лише одна репліка коханої дружини примусила індійця навчитися надувати повітряні кулі вухами, повідомляє агенція «Рейтер».
«Одного разу, коли я надував кульки для маленької дитини ротом і носом, дружина спитала, чи можу я зробити те саме вухами», — цитує агенція слова мешканця штату Уттар-Прадеш Хема Карана Колі. Так незвичайна здатність встигла прославити його навіть за межами Індії — «вухонадувальний» відеоролик став доволі популярним в інтернеті. Технологія закачування повітря в кулі через вуха виявилася нескладною, зазначає агенція. Індієць вставляє у вухо кінець порожнистої трубочки, наприклад, від звичайної ручки, а до іншого кінця трубки прив’язує кульку. Потім, заткнувши ніс і рот, «чарівник» накачує кульку повітрям через вухо. Медики поки ніяк не прокоментували вплив заняття Колі на його здоров’я.
2007 року аналогічними здібностями прославився співвітчизник Колі на ім’я Санджай Шарма. Тоді в інтерв’ю газеті Times of India він зізнався, що розвинути нові здібності йому допомогла йога. Побачивши по місцевому телебаченню сюжет про хлопчика, котрий надуває ротом мотоциклетні шини, чоловік вирішив також оволодіти якою-небудь незвичайною навичкою. На освоєння незвичайного способу надування кульок Шармі знадобилося півроку тренувань.
Банкір на... даху
Нова скульптура на одному з будинків у центрі Відня лякає автомобілістів і перехожих: фігура людини в темному костюмі, у капелюсі та з портфелем на краю даху створює враження, що ще трохи — й вона кинеться вниз, передає віденське радіо. Скульптуру встановлено на даху будівлі, в якій розміщується фірма з продажу нерухомості, з ініціативи об’єднання «Мистецтво у громадських місцях». Ця громадська організація художників ставить собі за мету прикрасити місто незвичайними, але зрозумілими для простих людей оригінальними скульптурними композиціями. «Банкір, що падає вниз» стоятиме на своєму місці цілий рік і лише потім буде демонтований, повідомляють РІА «Новости». Автор скульптури — австрієць Рональд Кодрітш — назвав свій твір «Reason to Believe» («Причина вірити») і хотів таким чином висловити сумнів у дієвості фінансових механізмів капіталізму, зокрема, через економічну кризу, що вибухнула у світі.
Гараж і дельтаплан
У Клайпеді (захід Литви) у місцевої мешканки вкрали дельтаплан. Про це повідомляє Delfi.lt з посиланням на Lietuvos rytas. Звернувшись до поліції, постраждала заявила, що його було викрадено разом із гаражем. Зникли також усі речі, що знаходилися в гаражі (зокрема, різні інструменти). Яким чином було демонтовано гараж і навіщо комусь знадобилося його викрадати, невідомо. Збиток від крадіжки мешканка Клайпеди оцінила в 100 тисяч літів (близько 41 тисячі дол.).