Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Сім медалей нашої збірної

Українці здобули на чемпіонаті світу з водних видів спорту по одному «золоту» і «сріблу» та 5 бронзових нагород
30 липня, 2019 - 12:50
ФОТО REUTERS

28 липня в Кванджу (Південна Корея) завершився Чемпіонат світу з водних видів спорту. В останній день змагань було розіграно вісім комплектів нагород. До фінального запливу на 1500 м вільним стилем пробилися українці Михайло Романчук, який став срібним призером, і Сергій Фролов, який посів 7-ме місце, повідомляє www.sportonline.ua. Ця медаль стала сьомою для збірної України.

Усього за 16 днів змагань було розіграно 76 комплектів нагород. У активі збірної України 7 медалей (1-1-5), із яких 6 (1-0-5) завоювали синхроністки й одну срібну виграв плавець Михайло Романчук.

У медальному заліку чемпіонату світу Україна посідає 14-те місце. Виграла залік збірна Китаю, що завоювала 16 золотих, 11 срібних і 3 бронзові нагороди. На другому місці США (15-11-10), на третьому — Росія (12-11-7), на четвертому — Австралія (7-9-7), на п’ятому Угорщина (5-0-0), на шостому — Італія (4-6-5).

За загальною кількістю нагород перше місце посідає збірна США (36), друге ділять Китай і Росія (по 30), третє — Росія (26). Україна ділить 10-те місце з Бразилією і Францією (по 7). По медалі різного ґатунку на п’єдестал пошани піднімалися спортсмени з 26 країн.