Мета «Сталевої грані» — познайомити киян і гостей нашої столиці зі зразками різної зброї, з багатовіковою культурою поводження з клинками.
Експозиція була організована як вистава, у якій кожен бажаючий міг узяти участь. Перед входом до зали, на вулиці, з підручних матеріалів спорудили ковадло, на якому коваль Богдан Попков демонстрував своє мистецтво. У виставці взяли участь зброярі, народні умільці з пошиття піхов, різьби по дереву та кістці, металу, художники-ювеліри, колекціонери, представники різних спортивних клубів — майстри метання ножа й мечники, що приїхали з різних регіонів України та Росії. Щогодини розігрувався мініпоєдинок на мечах з одним із бажаючих серед відвідувачів; було продемонстровано прийоми нападу й оборони. Великою популярністю у відвідувачів виставки користувався куточок метання ножів. Тут можна було дізнатися про різновиди ножів і способи їхнього метання.
Експонати виставки дозволяли прослідкувати історію розвитку клинкової культури не лише слов’янських країн, але й Німеччини, Франції, Іспанії, Мексики, Японії. На огляд публіки було представлено як прості кухонні ножі різної форми, так і химерна мисливська, багатофункціональна туристична холодна зброя, кинджали та шашки. Особливе місце в експозиції відведено авторським, колекційним, а також подарунковим клинкам. Непідробний інтерес викликала частина колекції Олександра Фельдмана, зокрема, старовинні японські ножі для розрізання паперу, гнучка подарункова шпага у срібних піхвах у вигляді згорнутої змії.
Будь-який відвідувач виставки міг замовити у виробників уподобаний клинок на згадку або для поповнення колекції. Шоу «Сталева грань» організувало ТОВ «Кизляр Україна».